Skocz do zawartości

Jak zbudować model ESA - poradnik wideo


mirolek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy modelarze....

W podpiętym na stałe temacie poradnikowym o budowie modeli ESA rozgrzała się dyskusja na zupełnie inny temat.

Forum jest naturalnym miejscem do dyskusji i wymiany zdań ale uważam, że temat zobowiązuje a osobiste animozje niepotrzebnie go rozwadniają co utrudnia nawigację kolejnym użytkownikom.

 

Z mojej strony prośba do administratora forum o przeniesienie tej dyskusji do innego wątku (hyde park) gdzie wymiana zdań na tematy "ogólnomodelarskie" będzie mogła się dalej rozwijać.

 

ms

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, robloz napisał:

Sam byłem świadkiem jak na zawody F4Hp przyjechał gość z modelem z zestawu i obraził się za niskie noty sędziowskie do tego stopnia, że spakował się i pojechał do domu, nie przystępując do lotów.

No i właśnie tego typu zachowania najbardziej szkodzą modelarstwu.

Ale nic się nie poradzi i tacy "modelarze"się zdarzają.

Fajnie że również budujesz od podstaw.

Zestawów też ma 2 szt. ale wolę latać swoimi konstrukcjami.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.12.2023 o 22:44, Jerzy Markiton napisał:

I właśnie dla takich reakcji człek powątpiewa, czy warto...

 

Generalnie tez niejednokrotnie odnosze takie wrazenie. Nie daj Boze napisac cos wykraczajacego poza ogolnie przyjete trendy Towarzystwa Wzajemnej Adoracji, bo zaraz zaczyna plynac lawina blota, a przy tej okazji chyba tylko dla samej zasady takze Niemcom sie obrywa. I coraz czesciej odechciewa sie tlumaczenia, wyjasniania, pomagania...

 

W dniu 3.12.2023 o 11:23, mirolek napisał:

Z mojej strony prośba do administratora forum o przeniesienie tej dyskusji do innego wątku (hyde park) gdzie wymiana zdań na tematy "ogólnomodelarskie" będzie mogła się dalej rozwijać.

 

A o polityke zahaczyc tez bedzie mozna? 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.