Skocz do zawartości

Kopalnia Władysławów


Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to

   DZIEKUJĘ  już powoli się pakuje  na Krynicę ...1 torba  przygotowana ..muszę  narty  naostrzyć  ...a i nalewki  zabrałem  zdegustujesz  ...startuję  8 stycznia  ale  sa  swietne  warunki  narciarskie    koło Waszych ...domkow  i przyjade  predzej  ...na  sobotni  dansing.. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Troszkę odbiegając od relacji Janka z kopalni chciałbym napisać iż Janek to człowiek orkiestra  ;) .

Można go spotkać po całej Polsce i nad morzem i w górach.

W lecie miałem przyjemność latać z nim na Mechelinkach a w tym tygodniu pojeździliśmy w Krynicy na nartach,szkoda że tak krótko. Tym razem modele odpoczywały :) .

DSC_1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troszkę odbiegając od relacji Janka z kopalni chciałbym napisać iż Janek to człowiek orkiestra  ;) .

Można go spotkać po całej Polsce i nad morzem i w górach.

W lecie miałem przyjemność latać z nim na Mechelinkach a w tym tygodniu pojeździliśmy w Krynicy na nartach,szkoda że tak krótko. Tym razem modele odpoczywały :) .

attachicon.gifDSC_1.jpg

  dzis  zaliczona  jaworzyna...warunki...bajka...piekna słoneczna pogoda.   wreszcie  mróz kilka stopni  a nie -31  /  tylicz -sobota  jakie   mamy zmarzniete mordy  ha..ha../.  .pozdrawiam  :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

004.jpg   fajniutko  dymało   :D   a  na  fotce  odkrycie  "PAB u WŁADKA'...na  polnocnej  stronie   :lol:   przydał  się   się  dziś  jako  kryjowka  przed deszczykiem     a  i  jest  "WARSTAT"  modelarski    /  stól "    001.jpg   miejscowka  jak  malowana  ale  za  łatwa..  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.