Skocz do zawartości

Koszulki forum 2016


Bartek Piękoś
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Witam

 

Cześć już poszła, cześć wyszła dzisiaj, jutro wysyłam całą resztę, będę miał na to cały dzień więc jutro temat będzie zamknięty. Przepraszam że to tak trwało ale musiałem troszeczkę reklamować i z odsyłaniem i przysyłaniem reklamowanych klamotów poprzeciągało się to wszystko. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwólmy działać poczcie polskiej. Powiem Wam że takiej przeprawy się nie spodziewałem, niestety firma z Lublina zwodziła mnie 2-3 tygodnie po czym oddała zaliczkę i musiałem szukać kogoś innego, niestety wysyłkowo ponieważ druga firma w której robiliśmy w ubiegłym roku była w trakcie przeprowadzki. Potem przyszły koszulki i okazało się że ciężko skompletować dla Was zamówienia bo sporo było pomyłek lub niedoróbek. Tak odsyłałem, oni mi 3 razy. 

 

Przepraszam że tak to słabo wyszło, ale nie wiedziałem że "moja" firma chwilo nie działała, a jak uzgadniałem z nimi ceny to nikt nic nie powiedział, pewnie spodziewali się że zrobię zamówienie w kilka dni. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.