Skocz do zawartości

Opinia na temat Cyber-fly


BodzioPilot

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, dlugo sie zastanawialem nad miejscem tego tematu, najwyzej przepraszam za problem Moderatorowi:))

 

Zamierzam kupic Futabe 6ex, niestety na rcskorpion nie maja, a na cyber fly jest.

Chcialbym poznac wasze opnie na temat tego sklepu, gdyz w razie czego, nie chce miec problemow z oddaniem badz cos podonego :)

 

Z gory dziekuje i Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Bardzo dobry sklep. Bylem kilka razy osobiscie w sklepie. Mozna sobie porozmawiac i wieeele sie dowiedziec. Wlasciciel sluzy pomocna dlonia w oblataniu wyprodukowanych przez siebie modeli. Z gwarancja nie ma problemu. Koledze trafil sie felerny silnik el. i bez problemu zostal wymieniony. Polecam !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja chciałem zakupić model i zapytałem o jego dostępność (kosztował 399zł) i odpisali mi że model ten już nie jest produkowany i nie będzie dostępny. Na następny dzień model kosztował już 499zł a podobno go nie było i nigdy nie miało już być?

 

Fachowość, szczerość na najwyższym poziomie :evil: Dziękuję za takie kombinacje.

 

PS. Model ten do dziś jest w ofertach innych sklepów oraz producenta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja u p.Marka kupiłem kombata z całym wyposażeniem takim jak serwa, rozrusznik grzałka itp. itd. oraz Juniora z serwami i jeszcze parę innych pierdułek typu regulatory, silniczki...

i z czystym sumieniem mogę polecić ten sklep oraz tego Sprzedawcę :) jeśli jest się stałym klientem tego sklepu można liczyć na rozsądny rabat :!: :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.