Skocz do zawartości

TURBINATOR


solainer
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Silnik z mojego modelu leży już ponad miesiąc w serwisie Jet Cata. Nie wiem czemu tak długo może też nie wiedzą czemu gaśnie  :D Fajna pogoda a polać nie ma czym. Tak z nudów przeglądałem stare zdjęcia i znalazłem fajne ujęcie z lądowania bez przedniego podwozia. W sumie to nawet o tym nie wiedziałem i prawda o usterce wyszła na ziemi. 

 

post-143-0-39620300-1570802495_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Silnik z mojego modelu leży już ponad miesiąc w serwisie Jet Cata. Nie wiem czemu tak długo może też nie wiedzą czemu gaśnie  :D Fajna pogoda a polać nie ma czym. Tak z nudów przeglądałem stare zdjęcia i znalazłem fajne ujęcie z lądowania bez przedniego podwozia. W sumie to nawet o tym nie wiedziałem i prawda o usterce wyszła na ziemi. 

 

attachicon.gifIMG_9175.JPG

Cóż obsługa w firmie Jetcat nieco się przedłuża... (tłumaczą się Jetpower 2019)  Piotrek , u mnie "polać" zawsze jest czym ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Polać - hehe autokorekta kochana tak poprawiła :)

 

Dzisiaj wrócił do mnie silnik z serwisu w Jetcat. Jestem w szoku ponieważ usługa została wykonania w ramach gwarancji mimo, że silnik ma ponad 3 lata ponad 10 godzin przebiegu. Dostałem nowe ECU i nową pompę paliwa. Widać też, że zaglądali do środka turbiny bo jest czyściutki od strony sprężarki jakby nigdy nie pracował i widać ślad po kluczu na nakrętce od wału. Mam nadzieję, że to koniec problemów z gaśnięciem w locie. Jeśli to co zrobili rzeczywiście pomoże to trzeba przyznać, że poważnie traktują klienta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Robertus dzięki bardzo za film i muszę Cię przeprosić ale Cię nie poznałem. Normalnie jak burak jakiś się zachowałem. Cieszę się że wpadłeś do nas. Mam nadzieję, że miło spędziłeś czas i że jeszcze się spotkany i normalnie pogadamy. Jeszcze raz przepraszam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.