Skocz do zawartości

Statek wycieczkowy


Rekomendowane odpowiedzi

Pokopalniany zbiornik który póbują zrobić akwen rekraacyjny. Ogólnie sam zbiornik jest fajny lecz brakcywilizacji dookoła gigantyczne hektary nieużytków. Dla nas świetne idealne miejsce do latania

https://www.google.pl/maps/place/Zbiornik+Przykona/@51.9949091,18.6498137,15z/data=!3m1!1e3!4m2!3m1!1s0x471b1b94dcce0751:0x57bd5dd302f54d20

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje !

Już pływa to ważne lez dla mnie do pełni zadowolenia jeszcze trochę mu brakuje. Kotwice bandera, rarar ,oświetlenie miejsca dla turystów i dopracowanie szczegółów związanych z elektroniką a zwłaszcza uporządkowanie jej wewnątrz kadłubu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żona ma swojego FSR-a statek wycieczkowy już jest jeszcze dwa modele i zawody można rozgrywać :) Nie wpadłbym na taki pomysł Michał.kusi mnie ślizg elektryczny może bedzie następny.lecz przez te modele pływające lotnictwo odsunąłem na bok a mam trochę modeli do skończenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokopalniany zbiornik który póbują zrobić akwen rekraacyjny. Ogólnie sam zbiornik jest fajny lecz brakcywilizacji dookoła gigantyczne hektary nieużytków. Dla nas świetne idealne miejsce do latania

https://www.google.pl/maps/place/Zbiornik+Przykona/@51.9949091,18.6498137,15z/data=!3m1!1e3!4m2!3m1!1s0x471b1b94dcce0751:0x57bd5dd302f54d20

Bardzo ładny zbiornik, Nic, tylko obsadzić go świerkami czy sosnami dookoła. A pora wysiewu iglaków właśnie się zaczyna. Szyszki otwierają się pod wpływem ciepła i można łatwo pozyskać nasiona.  :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak statek w boksie F1 ale chlopaki sie opi......ą. hehe tak na poważnie są tylko nie mam kiedy jechać po nie nawet pompki do chłodzenia z chin doszły :)

Piękny ten parowy stateczek w realu to musi być cud .

Gratulacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest czasem taka? A tutaj lewa.

 

Dzisiaj chciałem jechać po śruby lecz wcześniej zadzwoniłem i okazało sie ze jest jedna śruba :( wiec zamówiłem z modelenax.pl jak radził kolega wcześniej.

Zbliża się weekend majowy wiec po zimie muszę przygotować przyczepe do nowego sezony ,i to zabiera mi mase czasu. Lecz na wyjazd wezme Statek i w Powidzu sporo popływamy . Znacie jakiś sklep gdzie mozna kupiś radar na moj stateczek. Bez radaru nie wypłynie na szerokie wody

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolektor jest z rurek fi 4/3/2. Rozdzielacz zrobiłem z takiej samej rurki ,a na wylocie będzie rozdzielacz 3x2 .Ja widze gdzie indziej problem ,pompki którch używamy mają bardzo mały przepływ wlot do pompki jest miniejszy od 1mm Jedynym plusem tych pompek jest dość wysokie ćiśnienie jakie potrafią wytworzyć więc.myślisz ze większy rurki coś zmienią ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może być gorszy odbiór płynu w ostatnim odpływie i przez to gorsze chłodzenie tego silnika, ale jeżeli masz dość wysokie ciśnienie przy dobrej wydajności to niekoniecznie ...

Zobacz jak szybko pompuje jednocześnie 3 szklanki  wody ( każda z jednego odejścia oczywiście) - prosta próba ale będziesz wiedział prawie wszystko w 3 minuty  i podejmiesz właściwą decyzję  !! :)

Poprzekładaj potem węże i jak się wyrównają z grubsza przepływy to tak zostaw zasilanie a na pozostałych zrób odejścia do silników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.