Skocz do zawartości

Statek wycieczkowy


Rekomendowane odpowiedzi

1 sprawa.

Zostaw jeden regulator.  Silniki Speed 400 6V wg katalogu Graupnera mają pobór prądu przy max. efektywności 4A. A przy max. obciążeniu 25A. Najlepiej zrobić pomiar w wannie z wodą, na palu tj. trzymając model w miejscu, ile prądu pobiera 1 silnik. Sprawdź palcami czy parzą, silnik i regulator.

2 sprawa.

Jak jest zasilany odbiornik? Z osobnego źródła prądu, czy z BEC regulatorów. Z osobnego źródła, to z odbiornika na regulatory  po zwiększeniu kabelków na 3 podaje się białe i czarne przewody. Jeżeli odbiornik zasilany jest z BEC regulatora to na dwóch odcina się czerwone przewody.

3 sprawa.

Przechyły. Ten typ tak ma. I koniec. Pływać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

O tym że może spaść napięcie na odbiorniku nie pomyślałem muszę sprawdzić z osobnym zasilaniem. 

a z wanną próbowałem pół wody ma parkiecie w łazience :) myslałem ze zona mnie zabije, wiec sprawdziłem nad wodą po około 30 min regulatory były ciepłe ok 40 może 50'C

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba ustawić na "zero" i poczekać 30 s., żeby regulator się zapoznał z systemem. Powinno być jakieś pikanie w odbiorniku i świecąca dioda, potem przechodzi w sygnał ciągły, co znaczy, że możesz ruszać. Jeśli ruszysz manetką wcześniej możesz rozregulować fabryczne ustawienia i wtedy będzie chodził po swojemu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.