Skocz do zawartości

Proszę o pomoc


Marsel111
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ten Emax CF2822 - pewnie, że też się nada, z tym, że do zastosowania w tym konkretnym modelu trzeba  do niego dokupić to: http://abc-rc.pl/mocowanie-silnika-na-listwke-10x10#axzz4UKpf6Hno, bo inaczej dojdzie budowanie domku silnika.

Latałem tym Razorbackiem na pakiecie 3s 1300mAh, i z tego co pamiętam (to już 2 lata temu było, jak ten czas leci ;)), żeby wyważyć trzeba było dodać 10-15 g ołowiu na dziobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Mam :korsarza: F4U z tej samej :stajni:  Model ma tylko jedną zaletę- pięknie wygląda jak na swoją cenę. Lotki ma tak samo pogięte co ten na zdjęciach.Wyposażenie jakie wsadsziłem do tej pianki to:

TURNIGY 2830/11 1100 kv

regulator 25 amp

lipol 1300 25 C

Walczę z nim z dłuższymi przerwami ok. półtora roku. \za cholerę nie chce mnie słuchać, Potrzebuje dużej szybkości aby oderwać się od ziemi ale także jak pisali koledzy wczreśniej w zakrętach też musi  trochę zapieprzać inaczej wali się na skrzydło.Ostatnio jeden z kolegów zasugerował aby obniżyć mu CG. Bo konstruktor przewidział miejsce na aku na wysokości kabiny pilota. Jak będę miał czas to wezmę lutownicę i coś tam wyrzeźbię w dolnej  komorze.

 Jeszcze nie zaliczyłem nim KRETA  choć parę twardych przyziemnień było.

Reasumując -model z tej stajni nawet doświadczonym modelarzom - a ja do tego grona dopiero pretenduję - sprawi sporo RAdOŚCI. Za to na pierwszy model nigdy bym go nie polecał. Mam ASW 28 z lanyu i model lata  bardzo poprawnie  - ale te ich warbridy to już nie bardzo.

Pozdrawiam w nowym roku kolegów .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich w nowym roku przepraszam że przerwę ale tak wyszło z powodu pracy, a wiec do rzeczy poczyniłam pewne zakupy jako że minęło już trochę czasu mam wszystko w domu i jestem na etapie montażu.

 

Pierwsza sprawa ESC

 

49bbc37e19d2b747fc4ed573d9c6e033.jpg

 

Druga sprawa silnik który polecił kolega poharatek wraz z mocowaniem które jest swietne

 

5dc04b096058acebbab26dd18f2b6550.jpg

 

Trzeci temat bateria

 

273df16680c44ad6ea8ddbe1195d7f18.jpg

 

Dodatkowo 3 serwa 9g nie pamiętam nazwy, niestety są i zle wiesci jak zawsze. Gościu z którym miałem ugadany nadajnik i odbiornik w zestawie najpierw ściemnial że wyślę po świętach później powiedział że jest zagranicą ,a w styczniu się nie odzywa. Super więc szukam czegoś innego. Tyle nowości u mnie co sądzicie??

 

I jeszcze jedno o czym zapomniałem nieszczęsne lotki

17423bb321953d51db181e2f3f71f809.jpg

 

które tak mi szpicily cały wygląd ze postanowiłem je odkleić i wyprostowac.

 

Wysłane z mojego ZTE Blade V6 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.