Jump to content

MZ 24 HOTT -mini problem


BRoman
 Share

Recommended Posts

Plastikowy nadajnik z nieco udziwnioną obsługą programową ale bez nadmiernych kłopotów.

Dość łatwo programuje się . Brak mu funkcji "fabrycznej" klapy na lotki mix ale jest zdecydowanie rzadziej używana lotki na klapy mix. To taki drobiazg i jeszcze kilka drobnych problemów ale da się żyć ..

Choćby bindowanie odbiornika 6 kanałów. Idąc za instrukcją nie dało się doprowadzić diody odbiornika do koloru zielonego. Tylko sposobem.. Natomiast 8 kanałów natychmiast i zgodnie z instrukcja zaświeciło na zielono.

 

Może ktoś z kolegów ma instrukcję po polsku do tego nadajnika. Pewnie czegoś nie doczytałem po angielsku.

 

Link to comment
Share on other sites

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Niestety instrukcja na tą chwilę nie powstała, jedyne co to ktoś w zaciszu domowym tłumaczy kartka po kartce. W moim nie mam żadnych problemów z bindowaniem 6 i 12 kanałowego odbiornika. Kliknąć w nadajniki bindowanie, guziczek w odbiorniku i już jest o pracy gotowy.

Mówisz o lotkach jako klapy? Używam coś takiego. Natomiast nie mogę znaleźć miksu klapy +ster wysokosci

Link to comment
Share on other sites

Witam.

Miałem ten sam problem z odbiornikiem GR-12 ,dioda po zbindowaniu nie paliła się na zielono ale na czerwono . W menu nadajnika była informacja ,że odbiornik jest zbindowany i wszystko działało,inne odbiorniki GR-16 i GR-24 po zbindowaniu świecą na zielono.Może te 6-cio kanałowe tak mają.

Link to comment
Share on other sites

Klapy-wysokość

Pierwsza z lewej ikonka

 

functions

 

Wings mixers

 

flaps-elevator

 

i to wszystko

 

 

Wracając do tego. Taka opcja jest tylko przy skrzydle z klapami. Mając lotki miksowanie na klapy brak miksu klapy wysokość. O to mi chodzi. Żeby to ogarnąć trzeba ustawić skrzydlo z klapami, zmiksować klapy z lotkami i następnie klapy z wysokością. Pisze o modelach silnikowych.
Link to comment
Share on other sites

No to masz klapy czy nie ?

Jeśli masz lotki na całej krawędzi spływu to i owszem metoda pośrednia ale zadziała. Jeśli masz lotki krańcowe i chcesz ich użyć jako klapy-w dół- to zbieraj na nowy model. Nie pytaj dla czego tylko zbieraj kasę .

Link to comment
Share on other sites

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.