Skocz do zawartości

Graupner MZ18 aktualizacja oprogramowania


Krzysiek67
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Koledzy czy ktoś z Was aktualizował tytułowy nadajnik poprzez kartę micro SD ? Znalazłem tylko skromne wiadomości na ten temat, a nie chciałbym czegoś namieszać.

Będę wdzięczny jeżeli ktoś zechciałby podzielić się wiedzą i opisać krok po kroku całą procedurę. Czy pliki skompresowane z aktualizacjami należy zapisać na karcie SD w formie wypakowanej?

Dziękuję za wszelką pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Na kompie musisz mieć  zainstalowany program Firmware_Upgrade_grStudio V4.x pobrany ze strony Graupner.

 

Jak piszą w instrukcji 

Located under the rear cover of the mz-24 HoTT Pro transmitter, there isa connection socket for software updatesas well as the date andtime settingfrom a desktop or laptop with one of the Windows operating systems (XP, Vista, 7 ... 10):
 
program jest obsługiwany z każdego w zasadzie WIN.
 
Faktycznie, w tym modelu aktualizacja tylko przez kabel. W instukcji nie znalazłem innej opcji. Można za pomocą karty SD przenosić ustawienia modeli, ale update nie widać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...
1 godzinę temu, DSB napisał:

Cześć, gdyby ktoś mógł mi udostępnić oprogramowanie do Tx i Rx Graupnera to byłbym wdzięczny. Potrzebuję dla MZ-18, GR-24 i GR-12L. Z góry dziękuję.

 

Chcesz zaktualizować powyższe sprzęty?

Jeżeli tak, zrób to przez Firmware Upgrade grStudio V4.x.

Serwery FTP Graupnera normalnie działają i przez program wszystko uaktualnisz.

 

https://www.rcgroups.com/forums/showthread.php?3535097-Firmware-Software-Downloads

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.