Jump to content

Którą apkę kupć Hitec Aurora 9X czy GRAUPNERA MX-20 HOTT


Pitstrel
 Share

Recommended Posts

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Taranisa X9D plus.

Coś w nim jest, ale ta jakość srebrzonych plastików i te starte sreberko wokół przełączników, odstrasza mnie. Może się mylę, wolę coś firmowego. 

Link to comment
Share on other sites

Ale ja mam fajnie w życiu, wytarte plastiki w ogóle ale to w ogóle mi nie przeszkadzają :) Jeżeli jakość ma być za każdą cenę, to Horus zły nie będzie. Jednak duży ekosystem i otwarte oprogramowanie to bardzo ważne zalety. Właśnie dlatego coraz ciężej o opinie o sprzęcie spoza mainstreamu, ja bym unikał bez jakiejś wyraźnej cechy której inni nie mają.

Link to comment
Share on other sites

Radio powinno mieć intuicyjną obsługę żeby na lotnisku nie tracić czasu na czytanie instrukcji. Aurora jest bardzo intuicyjna. Graupnera MX-20 nie miałem ale mam MZ-24 i też jest bardzo przyjazny.

Link to comment
Share on other sites

Nie chc zaczynac g..noburzy ale takie ogolne jedno spostrzezenie: 2 lata temu temat o taranisie az sie grzał od zapytan jak cos zrobic bo zarowno radio jak i opntx byly swieze i nowe. Teraz jak mój przedpiśca napisam ekosystem sie rozrosl, materiałów mnóstwo a i uzytkownicy sie naumieli nowego myslenia przy radiu. Osobiscie dla mnie zaprogramowanie od zera nowego modelu z wodotryskami na lotnisku to czas okolo 10 minut, bez wodotryskow 5. Kwestia naumienia i przyzwyczajenia.

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję Wszyskim za rady. Wybrałem Aurore 9x.

Kazdy zyd swoj towar chwali. Jedyna opinia ktora jest wiarygodna to osoby ktora miala kazdy z tych nadajnikow w rekach. A o taka ciezko

Kolega ma 100% rację
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.