Skocz do zawartości

Pierwszy model RC.


Keczler

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 94
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
madrian,

a dlaczego bez lotek? :shock:

 

Skoro kolega jest początkujący, dodatkowa funkcja będzie mu sprawiać kłopoty. Zawsze można kupić model z możliwością dołożenia lotek później.

Choć przyznaję, lotki nie będą wielkim problemem, jeśli model będzie dość stateczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...moje osobiste przekonanie: na lotkach i sterze wysokości lata się łatwiej i precyzyjniej.

W modelach sterowanych st. kierunku nie lubię tej zwłoki - model "pomyśli i zastanowi się", zarzuci ogonem i łaskawie zrobi coś w rodzaju zakrętu :wink:

 

Hehe tu masz całkowitą rację.

 

Też wybrałem Pipę z EPP w wersji z lotkami. Cena była ta sama a pomyślałem sobie, że po kilku lotach latanie na sterze kierunku mi się znudzi.

Więc teraz mogę sobie trochę poszaleć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Junior lotki ma, i dobrze.

Odpowiadam na pytanie 2. Marek oprócz prowadzenia sklepu ,konstruuje modele i startuje w zawodach/Mistrz Świata ACES WWI - wątek kombaty/.Nie jest to typowy handlarz .

Napewno będzie chciał Ci sprzedać to co ma w sklepie, po to go prowadzi, ale nigdy nie wciśnie Ci kitu.No i zna się na rzeczy.Bezinteresownie dopomógł mojemu synowi w wejściu do zawodów kombat nie patrząc że wychowuje konkurenta.

DSC_3390.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo byłem w sklepie w Łodzi i mi powiedzieli, że jeśli nie przejdę odpowiedniego przeszkolenia to go od razu rozbiję. czy to prawda, czy jakaś ściema?

 

No jeśli weźmie się za model ktoś kto nie ma zielonego pojęcia o technice latania, działania lotek, sterów, wpływu przeciążeń na model, wiatru, prędkości itp to wielkie szanse, że tak się stanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli byłeś w modelfanie to Cię pozdrawiam... ostatnio nasz kolega Francuz został ładnie nabity w jajo! poprosił regulator do silnika 3F, dostał 8A za 139zł :evil: do tego 4 płaskowniki węglowe 2x0.5 za 60zł!! :| sprzedawca zamiast doradził to naciągał jak tylko mógł! tylko dlatego że Francuz przez 15 lat nic nie kupował do modelarstwa i we Francji są trochę inne ceny i teraz trochę nowości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.