Skocz do zawartości

Uniwersalne Oprogramowanie do TURNIGY 9XR-PRO


Bumiasty
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Jakie polecacie oprogramowanie najlepiej do polsku do aparatury wymienionej w temacie ?

Patrzyłem OpenTX bo jest z językiem polskim oraz komunikatami polskimi (znalezione tu na forum), ale one jest nastawione latające modele i nawet programując sobie nowy model można wgrać samolot albo multikopter.

 

Co mam na myśli uniwersalne ? Czyli do wszelakich modeli... Samochodów, łodzi, smigłowców, samolotów, dronów itd...

 

Czy w ogóle takie powstało ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarówno open jak i er nadają się do wszystkiego. Kolega używa opentx w 9xr pro. Ja er.

Mój wybór był podyktowany głównie tym, że na pośrednim radiu na er9x miałem już ustawione modele.

 

Wysłane z mojego C6903 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do 9xr pro nie masz za dużo wyboru.

Masz dwa rodzaje oprogramowania bazujące na tym samym th9x z początku wieku.

Tak jak Paweł używam er9x. Jest dla mnie o wiele czytelniejsze i łatwiejsze w obsłudze. A j Polski wyłączyłem od razu a dlaczego to zobaczysz sam:)

 

Przy tym oprogramowaniu nie zdarzyło mi się że nie mogę ustawić tego co chcę osiągnąć a mam czasami zajęte wszystkie przełączniki i czasami nawet ich brakuje:)

Bardzo często stosuje nawet 6 mixerów na jednym kanale:)

 

 

 

post-7189-0-11381800-1515166459_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Panowie proszę o pomoc. Wgrałem opentx 2.2 ale okazuje się że nie ma w nim telemetrii tzn nie zgrywa się z xjt. Podobno można coś tam poaktualizować ale nie chce czegoś zepsuć. Więc chcę wrócić do starego oprogramowania ersky9xr. Natomiast po wrzuceniu plików ze strony  ersky9xProvR222b6.zip na kartę. odpalam apke z trymerami do środka włącza się bootloader ale nic nie widzi. czy muszę coś zrobić wcześniej? Apke kupiłem już z oprogramowaniem więc nie wiem jak się to wrzuca. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.