Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Dyskusja na tema ceny tych modeli już kiedyś na forum była . Cena to składowa wielu czynników spróbuj zrobić ten model

tak estetycznie jak w oryginale ( malowanie kolory itd.). Dodaj węgflowe podwozie zawiasy i resztę drobnicy plus poświęcony czas

czy wyjdzie taniej nie wiem . Cena to też zarobek producenta ,sklepu itd.Jak ktoś ma czas to może sie bawić ja po prostu kupuję i latam.

Przerobiłem wiele modeli tanich i drogich noi wyszło mi że im model droższy tym lepiej lata 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne zgadzam się z Tobą, droższe modele latają (zazwyczaj w 95%) lepiej. Z resztą i tak samemu uważam że akurat ten model jest wart każdej złotówki, co nie znaczy że jest tani.

Nie każdy po prostu chce wydać tyle na piankę. Choć ja sam powiedziałem sobie że raz na jakiś czas można kupić "markowy" model. 

 

Co do samego odwzorowania, mówię tu nie o produkcji dla mas, tylko dla siebie samego ze zwykłego białego EPP. np jak w Twoim przykładzie, masz już model wielokrotnie klejony sfatygowany itd. jak było by można skorzystać z nowych elementów, nie pomalowanych a resztę galanterii przełożyć do modelu to i koszta były by mniejsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.