Skocz do zawartości

Acromaster czy Extra MPX


Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze możesz Przejrzeć ofertę czeskiego Hacker https://www.hacker-model.com/en/katalog/akrobaticke-modely

Mam Park mastera i RC Factory. Multiplex lata jakby bardziej jak latawiec,tj. jest bardzo lekki, ma duża powierzchnię boczną. Chyba bardziej lubię Rc Factory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, michal888 napisał:

Generalnie te model Mpx po za tą najnowszą extra 300lx mają złe proporcje jak na dzisiejsze standardy. 

Wiesz może jak lata ta najnowsza extra 330lx?

9 godzin temu, FockeWulf napisał:

Jeszcze możesz Przejrzeć ofertę czeskiego Hacker https://www.hacker-model.com/en/katalog/akrobaticke-modely
 

Widziałeś kiedyś jak ktoś latał modelami z Hacker? Jakie są w porównaniu do RC Factory? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



Widziałeś kiedyś jak ktoś latał modelami z Hacker? Jakie są w porównaniu do RC Factory? 


Tak, koledzy na lotnisku nimi latają. Są to modele wyraźnie cięższe niż RC Factory i to nie tylko masą, ale także w powietrzu. Sam nie latałem, ale wrażenia pozytywne. Trochę więcej bezwładności jest. No i są większe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Amadeusz_Modelarz napisał:

Jakie modele polecacie najbardziej z firmy RC Factory?

Amadeusz, wrzucam linka : może coś takiego do latania na łące za blokiem? 

W sumie model w miarę tani a możnaby sobie trenować gdy nie ma czasu lub możliwości dojazdu na lotnisko.

Jest też filmik:

https://modelemax.pl/pl/samoloty-elektryczne-/30263-rc-factory-edge-xl-orange-t91

Nie wiem jak te modele latają i jakie są w sensie jakościowym bo nie miałem nigdy nic z tej firmy. Także może niech się na ten temat wypowie ktoś kto lata lub latał samolotami z RC Factory.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Amadeusz_Modelarz napisał:

Wydaje się dobra propozycja. Musiałby się ktoś kto używa modele tej firmy wypowiedzieć się jaka jest najbardziej sensowna opcja z RC Factory.

Zadzwoń do JPS Szczepaniak , ja nie chcę na forum publikować numerów telefonów, ale znajdziesz kontakt w google. Ma w ofercie te modele , zaręczam że ceną przebije cenę sklepową , doradzi ci bo to modelarz przez duże M, zna i te modele i ludzi którzy tym wywijają. Rc Factory ma w ofercie również dwupłaty 3D tak że dowiesz jaki będzie dla ciebie szyty na miarę. Jak masz możliwośc to zdecyduj się na dedykowany silnik do takiego modelu , silnik nie będzie tani bo on ma tylko renomowane produkty , ale czasmi się zastanawiam czy nie wyszedł bym lepiej gdybym kupił dedykowany silnik zamiast tego co mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, enter1978 napisał:

Zadzwoń do JPS Szczepaniak , ja nie chcę na forum publikować numerów telefonów, ale znajdziesz kontakt w google. Ma w ofercie te modele , zaręczam że ceną przebije cenę sklepową , doradzi ci bo to modelarz przez duże M, zna i te modele i ludzi którzy tym wywijają. Rc Factory ma w ofercie również dwupłaty 3D tak że dowiesz jaki będzie dla ciebie szyty na miarę. Jak masz możliwośc to zdecyduj się na dedykowany silnik do takiego modelu , silnik nie będzie tani bo on ma tylko renomowane produkty , ale czasmi się zastanawiam czy nie wyszedł bym lepiej gdybym kupił dedykowany silnik zamiast tego co mam.

Ostatnio miałem z nim możliwość porozmawiania ale jeszcze wtedy, nie założyłem tego tematu i nie wiedziałem jeszcze dokładnie co wybrać. 

Jacek sprzedaje te modele, czy tylko może doradzić w zakupie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli z tego co Cię zrozumiałem to on sprowadza te modele i sprzedaje oraz pomaga w wyborze. Sprzedaje on kity tak jak na stronie RC Factory. 

 

Z tego co widziałem zalecane pakiety do tego typu krzyżaków to 11,1v 3s 1300 - 1800mah. Ja posiadam kilka pakietów 2200mah. Lataliście na takich pakietach, czy model będzie za ciężki na nich i będzie gorzej latał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Amadeusz_Modelarz napisał:

Musiałby się ktoś kto używa modele tej firmy wypowiedzieć się jaka jest najbardziej sensowna opcja z RC Factory.

Dokładnie , skoro chłopaki doradzają telefon do J.Szczepaniaka do zadzwoń i podpytaj ( szkoda ,że wcześniej  nie wiedziałeś ,że on sprzedaje takie modele to podeszlibyśmy do Niego na IMAC :))

Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę znaleźć telefon i na dniach zadzwonię. Jak nie znajdę numeru to skontaktuje się przez facebooka. Jak już będę wiedział co będzie najlepszym wyborem, to napiszę i może ktoś używa taki model i mi jeszcze da swoją opinie na temat tego samolotu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, Amadeusz_Modelarz napisał:

Czyli z tego co Cię zrozumiałem to on sprowadza te modele i sprzedaje oraz pomaga w wyborze. Sprzedaje on kity tak jak na stronie RC Factory.

Tak dokładnie, chcesz krzyżaka  to ma na stanie, chcesz renomowane śmigło ? ma na stanie, , chcesz renomowany silnik benzynowy ? ma na stanie, krzyżak za mały? nie ma problemu napewno ma na stanie slicka EF 114" , chcesz Jeta z silnikiem odrzutowym? będzie miał na stanie , serwomechanizmy , powerboxy , nadajniki i cuda wianki , tyle że wszystko renomowane co by się nie bujać z reklamacjami szajsu , za to niestety takie topowe produkty kosztują , choc w perspektywie czasu dobrej klasy sprzęt wychodzi sporo taniej niz budżetowe badziewie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, enter1978 napisał:

Tak dokładnie, chcesz krzyżaka  to ma na stanie, chcesz renomowane śmigło ? ma na stanie, , chcesz renomowany silnik benzynowy ? ma na stanie, krzyżak za mały? nie ma problemu napewno ma na stanie slicka EF 114" , chcesz Jeta z silnikiem odrzutowym? będzie miał na stanie , serwomechanizmy , powerboxy , nadajniki i cuda wianki , tyle że wszystko renomowane co by się nie bujać z reklamacjami szajsu , za to niestety takie topowe produkty kosztują , choc w perspektywie czasu dobrej klasy sprzęt wychodzi sporo taniej niz budżetowe badziewie.

Jeśli się zdecyduję na zakup, to na jego stronie mimo, że drożej, to o wiele pewniej niż z zagranicznych stron. Czasem warto dopłacić, ale mieć pewność że produkt będzie zgodny z opisem. 

 

Zastanawia mnie jak latają takie dużo krzyżaki około 2m. Może ktoś widział, jak ktoś takim latał, lub sam takim lata, Jakie wrażenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O widzę że jego strona ruszyła, bo nie działała ostatnio, cos tam modyfikowane było.

 

11 minut temu, Amadeusz_Modelarz napisał:

Jeśli się zdecyduję na zakup, to na jego stronie mimo, że drożej, to o wiele pewniej niż z zagranicznych stron

No nie wiem czy drożej, Arek podał link do edga xl , i u JPS jest tańszy , a pewnie jeszcze wysyłka będzie gratis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, enter1978 napisał:

No nie wiem czy drożej, Arek podał link do edga xl , i u JPS jest tańszy , a pewnie jeszcze wysyłka będzie gratis

Teraz sprawdziłem i masz rację że taniej

Ja widzieli wxzisniaj ofertę na zagranicznej stronie w euro i wtedy wychodziło drożej. 

 

A na jakie pakiety latasz swoim yak? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.