Skocz do zawartości

Hitec HS-35HD Ultra Nano & Hitec HS-40 -opinie


Andrzej Klos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Nie używałem ani HS40 ani HS35HD ale bazując na doświadczeniach z HS55, HS65HB. HS45HB, HS81, 82, 85MG i poniższego tekstu ze strony producenta:

 

..."Product Description

Our research department and engineers work tirelessly at developing economical servo technology that outperforms the competition and the new HS-40 nano analog servo delivers just that. With a three-pole cored motor and resilient nylon gears, this affordable servo is a dream come true for micro aircraft, sailplane and helicopter pilots. Slightly larger than the popular HS-35HD with an operating range of 4.8 to 6.0 volts, the HS-40 is a solid performer that is easy on your wallet!"...

 

powiedziałbym, że to, które wybierzesz powinno zależeć od planowanej intensywności eksploatacji modelu i obciążeń sterów.

Oba serwa nie mają łożysk, droższe ma lepszy silniczek i tryby i pewnie coś jeszcze ale pytanie, czy warto za to dopłacać w tym konkretnym przypadku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje ale nie wiem czy wierzylbym reklamie HiTec, podobnie jak reklamie kazdej innej firmy (np VW :( ).

Rozmawialem dzisiaj ze sprzedawca; twierdzi, ze oba te serva moga byc za male, proponuje HS45.  Ale tych kupilem 8 kilka lat temu i uzywalem do klap w 4 modelach, chyba 6 zrobilo sie nerwowe  :) i trzesly sie w roznych polozeniach.

Znalazlem w szafie caly worek starszych serv, miedzy innymi JR.  Maja te zalete, ze sa z naklejka "Made in Japan".  Byc moze bede troche wolne ale byc moze bedzie OK w sterze kierunku. Potrzebuje servo ≤10mm grubosci to wtedy zmiesci sie calkowicie w sterze kierunku. JR jest 11mm  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

A może KST MG 125  albo coś innego z tej firmy 

 

Dziekuje za porady, zapomnialem o nich; chyba to KST X08 V3 HV Servo bedzie OK, tylko ch...ra drogie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje za porady, zapomnialem o nich; chyba to

KST X08 V3 HV Servo bedzie OK, tylko ch...ra drogie!

Z cieńkich serw to słyszałem dobre opinie o Emax ES3351, sam testowałem emaxy ES9051 i to chyba najlepszy stosunek ceny do jakosci w 5 gramowych serwach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.