Skocz do zawartości

szybkirc12 - kolejny oszust na forum :(


Gość
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Potwierdzam – Darek to święty człowiek. Jakiś czas temu kupił ode mnie model Hurricane, zapłacił, a gdy przyszło do pakowania - zonk. Sklejony ogon za cholerę się nie mieścił do żadnego z posiadanych przeze mnie pudeł. Długo trwało, zanim w końcu udało mi się zrobić taką konstrukcję, która dawała nadzieję na to, że model w stanie niewzruszonym dojedzie z Warszawy do Szczecinka. A Darek nic, no może pod koniec zacząć się delikatnie dopominać, ale podkreślę jeszcze raz – to święty człowiek. 

 

W przeciwieństwie do kolegi szybkiego. Towar ewidentnie został wysłany pod groźbą zarzutów karnych i niezgodny z opisem. Tu nie mówimy o zwłoce, niefrasobliwości, tylko zwykłej próbie oszukania. Tak ja to widzę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Tzw. "luzackie podejście do życia" jednych kosztuje pieniądze i zdrowie innych, czasem nawet życie.

 

 

Ano właśnie, tylko trzeba to pojąć. Tak samo jak potencjalne zabijanie pieszych i rowerzystów (ok. 300 osób rocznie - nie potencjalnie  :() przez "niewinne" złe ustawienie świateł mijania we własnym samochodzie i oślepianie tych z przeciwka. A to przecież wszyscy widzimy, jak jest. I połowa ma to w d...

 

 

AMC- odwiedziny ukraińca? Naprawdę preferujesz takie metody?  Już samo to kwalifikuje się na jakiś paragraf na pewno  :(

 

Grzeczne odwiedziny pod paragraf ? No chyba coś sobie dowyobrażałeś  ;)...

Darku - skłaniam się raczej w stronę świętości niż mściwości. Ale wszystko ma swoje granice, jak ktoś Cię robi w trąbę i jeszcze się naśmiewa z Twojej rzekomej naiwności + dobroduszności, to prostowanie poglądów w temacie jest wychowawcze i dla dobra samego zabłąkanego. Daj paluszek - odgryzą rękę. To znamiennie znane powiedzenie. 

 

To jak z tym działem recenzji z transakcji ? Gadu-gadu, ple-ple-ple i ch... udy bocian z tego wynika  :P.

No cóż, głód konfliktu wielu by trawił  :P ... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.