Skocz do zawartości

szybkirc12 - kolejny oszust na forum :(


Gość
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hmmm... no raczej ugodowy ze mnie facet i chcę dać szansę każdemu..

To błąd, zamieszczona korespondencja nie daje cienia szans. Tą postawę trudno nazwać ugodową, bo ona po prostu zachęca gnojka. Widać nie nauczyli go w domu to może kartoteka na policji go czegoś nauczy.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to żeś się obudził w porę... Nie mogłeś wczoraj napisać tego numeru paczki ?? Jak ja rano zgłosiłem sprawę policji to mi paczka przychodzi do domu... teraz jestem w pracy, i dopiero po 23-ej sprawdzę co wogóle przysłałeś...

 

Edit.

 

Zapomniałeś koleżko nieogarnięty że umówiliśmy się tez na pakiet 3s i go nie przysłałeś. Silnik miał być 100% sprawny a chroboli jak młockarnia... W związku  z powyższym odeślij mi 40zł na konto, numer znasz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darek, odeślij to wszystko co dostałeś w cholerę, bo zacznie się kolejna tragikomedia z odkrywaniem, co też kolega ponawsadzał lub nie do paczuszki.

Jak dostałeś silnik niezgodny z opisem, a tak wynika z Twoich stwierdzeń, to jak go przyjmiesz, jest 1:0 dla młodego. Jak nie miał motywacji żeby wysłać towar za ponad stówę, to Ci te 4 dychy będzie oddawał tygodniami, albo znowu wygra, bo machniesz ręką. Odeślij. Naprawdę nie ma już od kogo kupować, tylko od takich ........ ? Jak sobie wychowamy, tak będziemy mieli.

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanie poza konkurencją: dlaczego kolego young dałeś minusa koledze zipp za jego wypowiedź? Przecież miał i ma 10000% racji.

najwyraźniej kolegę young uraziło słowo "gnojka" które użyłem w stosunku do tego gnojka, który sobie pogrywa..

;-)

 

Źli ludzie dobrze się mają dlatego, że dobrzy na to pozwalają..taki rym częstochowski mi się napisał jako puenta do tego wątku :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że rola wychowawcy to raczej nie dla mnie, zwłaszcza przez internet. Natomiast sam chyba zostałem tak wychowany, lub po prostu tak mam, aby każdemu dać szansę. W wiadomościach prywatnych szybki zarzeka się ze dośle pakiecik, bo bardzo zależy mu aby wycofać zgłoszenie, wiec dzień czy dwa mnie nie zbawi.Czas działa tu tylko na niekorzyść szybkiego...

Ładowarka sprawna i z zasilaczem, regulator sprawny...

Silniczek działa, czyli jak go opisał szybki, jest sprawny, chociaż moje pojęcie sprawny widzę diametralnie się różni od stanu faktycznego silnika. Mimo to chyba stan jest zgodny z dość lakonicznym opisem...

Tak więc, szybki, doślij pakiet albo oddaj część kasy i zapomnimy o sprawie  ;) No albo odwiedzi Cię prędzej czy później dzielnicowy, czego i ja bym nie chciał. Na prawdę można się ze mną zawsze dogadać, wystarczy nie kłamać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam tylko taką sugestię: skoro zgłosiłeś sprawę na policję to zanim podejmiesz kolejne kroki skonsultuj to z nimi. Przynajmniej ja bym tak zrobił. Wydaje mi się, że w tej sytuacji należy ich poinformować o rozwoju sprawy i o tym, co dalej chcemy robić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam tylko taką sugestię: skoro zgłosiłeś sprawę na policję to zanim podejmiesz kolejne kroki skonsultuj to z nimi. Przynajmniej ja bym tak zrobił. Wydaje mi się, że w tej sytuacji należy ich poinformować o rozwoju sprawy i o tym, co dalej chcemy robić.

Otóż to. Chłopaki na Komendzie mają trochę pisania. Jak się okaże bezproduktywne, to będą żli.

Na zgłaszającego, że im wodę z mózgu robi.

 

Wiele razy zostałem oszukany w ten czy inny sposób na forumowej giełdzie. Tak jedna na trzy transakcje to zwykli oszuści i naciągacze. Anyway - od kiedy to rzężący silnik nazywamy sprawnym ? Odbiornik z zasięgiem 10 metrów też był "sprawny", rozmagnesowane przegrzaniem silniki też się kręcą... Tylko są do niczego nieprzydatne.

Taki mamy narodowy zwyczaj robienia w trąbę bliżniego jak się da i ile wlezie... Jak coś nawala albo jest do cna zjechane - to na sprzedaż. Jako nówka "lekko chodzona". W lepieniu auta z trzech rozwalonych podobnych mamy mistrzostwo świata... A że się ktoś i kogoś zabije - a co to kogo obchodzi ? Moje dwa złote ważniejsze dla mnie niż życie jakiejś rodziny...

Udział jednostek zdegenerowanych wśród Polaków jest zatrważająco wysoki.

Dalsze akceptowanie i pobłażanie złodziejom i oszustom odbija się na wszystkich - Bartek już o tym najważniejszym napisał.

 

A warto byłoby założyć dział recenzji transakcji. Najlepiej z obowiązkowym wpisem  ;).

 

P.S.: Grzeczne odwiedziny Ukraińca 1,97 metra/ 115 kg z karteczką o treści jednoznacznie nakłaniającej do uczciwości działają wyśmienicie na pamięć  :D.

         Prawda, kolego motofan ?

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli Policja przyjęła zgłoszenie, to nie można go już odwołać ot tak. Muszą wezwać drugą stronę i spisać zeznania, ale bez "sankcji" na końcu. Tak czy inaczej kolega może się spocić i się opamięta.

 

Miałem taką sytuację z samochodem pod robotą. Późnym wieczorem w piątek został mi skasowany błotnik i zderzak. W sobotę rano pojechałem na policję to zgłosić. W poniedziałek przyszła do mnie Pani z przyznaniem się że to ona, i że chce się dogadać. Poszedłem na policję zgłosić, że sprawa się wyjaśniła i że "anuluję" zgłoszenie, to powiedzieli, że tak nie mogą zrobić, tylko muszą wezwać tą Panią na przepytanie, co też zrobili, ale bez skutków prawnych. Sprawa została umorzona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, powstrzymajcie się proszę z tymi okrzykami "ukrzyżuj go!" , nie o to mi wcale chodziło żeby kolo poszedł siedzieć, tylko żeby się ogarnął i przemyślał co nie co. Nie wydaje mi się żeby był jakimś rasowym oszustem a tylko lekkoduchem z luzackim podejściem do życia... Potrafi to irytować innych ale tacy ludzie też są na świecie..

AMC- odwiedziny ukraińca? Naprawdę preferujesz takie metody?  Już samo to kwalifikuje się na jakiś paragraf na pewno  :(

 

Bardzo proszę administratora o usuniecie tematu, bo chyba zmierza w złym kierunku, tak mi się wydaje, a sprawę spróbuję dokończyć przez PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że motywem założenia tematu było nastraszenie "oszusta" aby się zreflektował i naprawił swój błąd. Patrząc na wpisy i rozwój sytuacji wydaje mi się, że ten cel nie został osiągnięty.

Takich spraw nie rozgrywa się na forum natomiast sama informacja dla innych o potencjalnych problemach ze sprzedającym są cenne.

 

Tzw. "luzackie podejście do życia" jednych kosztuje pieniądze i zdrowie innych, czasem nawet życie.

 

Życzę szczęśliwego zakończenia.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.