Skocz do zawartości

był PZL SKORPION- bedzie S-3 VIKING ;)


sławek

Rekomendowane odpowiedzi

filmik z testowania radia i sterów ,kiepskie ujecie ale sam trzymałem model,radio i aparat .

Nadal mam dziwne problemy prądowe;wg opisu ładowarki po pełnym naładowaniu pakietu dioda powinna świecić na pomarańczowo +sygnał dzwiękowy a mi po kilku minutach ciągły zielony (czyli ładowanie) zaczyna mrugać czyli -brak procesu ładowania.

Te same obiawy mam i na akumulatorze auta i na zasilaczu (przerobiony zasilacz PC)

ROBBE power peak lipoly 300 EQ ktoś kuma "co kaman" ?

Za pierwszym ładowaniem po zakupie pakietu było tak samo ,trzeba było kilka razy zmusić ładowarke do ponownej pracy by w końcu pojawił sie sygnał dzwiękowy (dioda mimo wszystko tak samo mrugała na zielono zamiast świecić na pom. HELP!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 88
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Brak czasu i model czekał na wykończenie.Co do ładowarki to na razie trzeba z tym żyć a co do pakietu to chyba jednak dokupie 3S by wyeliminować zanik prądu na silnikach przy 80% wychyleniu drążka nadajnika zmiana reglera nic nie dała.

A oto wynik pracy ostatnich dni ,jest ukończony niemal w 99%

c4eb5b54744a15f6m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Problem z "gazem" rozwiązany -wstyt się przyznać ale wina była we wtyczkach!!!!!.

Posiadałem (nieświadomie) przy ładowarce zbyt słabe prądowo wtyczki do aku a dla normalizacji osprzętu takie same zamontowałem w pakiecie i reglerze ,kupiłem nowy pakiet i za namową sprzedawcy (podziękowania dla MODELE-SKLEP Wrocław) wziąłem inne wtyki T i zmieniłem na nie wszystkie pakiety i ładowarke (no i oczywiście reglery) efekt -poprzedni pakiet 1250mAH 15c 7,4v działa w pełnym zakresie wychylenia gazu a w nowym 11,1V 3s to boje sie dać gazu powyżej 30% bo urwią sie silniki lub łopatki :twisted:

Wnioski ;nie oszczędzać na byle jakich wtyczkach,

pakiet 15C 7.4V starczy w zupełności do 2x SPEED300 6v

 

Niedoceniłem amperarzu jaki biega po modelu i nieświadomy "zduśiłem" moc pakietu a nowy który okazał się na razie zbędny przyda sie w następnym projekcie. Jak tylko będzie czas i pogoda to czeba będzie polatać Vikingiem i postaram sie jakiś filmik zrobić .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.