Skocz do zawartości

Latajacy dzbanek czyli ....... P47 Thunderbolt


model
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 5 miesięcy temu...

Cześć, pogoda wczoraj dopisała także mozna bylo troszkę polatać p 47, sześć startów i lądowań po okolo 10 min każdy, kamuflaż jeszcze niepełny ale w lakierni robią co mogą :) śmigiełko przydało by się zmienić z 11 na 12 cali ale to juz nie na tym silniku, na wiosnę pomyslimy nad zmianą :)

post-5808-0-89246600-1571638714_thumb.jpg

post-5808-0-86308000-1571638753_thumb.jpg

post-5808-0-40544700-1571638809_thumb.jpg

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dzięki wielkie :).

Niestety na dzień dzisiejszy filmów brak, ale na święta szykuje się tydzień urlopu i wybieram się w rodzinne strony, razem ze mną p47 i może f4U jeśli bedzie gotów do oblotu ,jesli pogoda bedzie łaskawa i bedzie można polatać na pewno coś nagram :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Cześć, pomimo tego iż pogoda dzis nie rozpieszczała (zimno, ponuro i wiało) przy okazji oblotu spitfire udalo się troszkę polatać p 47, także wrzucam obiecane filmiki z lotów ( udało się dziś zwerbować operatora kamerki ) już w pełnym malowaniu. Dużo tego latania nie ma bo palce odmawiać posłuszeństwa przy tych temeraturach.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też lądowałem na takiej drodze. Wyższa szkoła jazdy, panie!

Czy mi się wydaje, czy zadziera przy dodaniu gazu? Jeśli tak, to warto zwiększyć skłon lub zmiksować throttle z wychyleniem SW w dół.

Jeśli zadziera cały czas, to może oznaczać za duży kąt zaklinowania płata/statecznika poziomego.

Ale może mi się wydaje.

Efektowny model.

Gratki:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że była to kwestia sc :) przy malowaniu zamalowałem znaczniki na skrzydlach i zapomnialem o tym :) doszła do tego waga domalowanego kadłuba, niby nic ale ustawienie baterii trzeba było skorygować, dlatego przed lotem wyważylem samolocik mniej wiecej na czuja i dlatego mu się troszkę zadzierało :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.