Skocz do zawartości

Pzl 11 c


model
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wielki szacun za model. Piękny! Natomiast jestem bardzo rozczarowany oblotem, a właściwie filmikami. Dawid, to że samolocik lata widziałem. Jak? niestety nie dostrzegłem. Taki piękny model powinien być porządnie filmowany. Oglądając wszystkie filmiki widziałem niekiedy przelot przez 2-3 sekundy na dużej wysokości potem kropeczkę lub jej brak , domyślając się gdzie jest samolocik po tym w która stronę patrzyłeś. Ja wiem, samemu trudno filmować i latać, ale zabierz z sobą osobę która posługuje się aparatem i zróbcie zbliżenia w trakcie lotu, zakrętu, może jakiejś figury akrobatycznej, bo ten model na to zasługuje w stu procentach. A tak, doskonale zapoznałem się z popękanym betonem, oraz samochodem na nim stojącym. To te dwa elementy grają główną rolę na filmach, a nie przepiękna Twoja PZL-ka. Sorki za szczerość, ale było zrobić to lepiej, bo ten model wprost prosi się o piękne pokazanie jego walorów w locie.

Pozdrawiam, jeszcze raz gratuluje pięknego modelu.

Marek

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oki będę miał na uwadze , a co do os 46xa to dobry był by mój Corsair pod ten silnik, tyle tylko że w wersji drewnianej 🙂 łatwo i przewidywalnie się nim lata 🤔

1 minutę temu, RyżyKoń napisał:

Wielki szacun za model. Piękny! Natomiast jestem bardzo rozczarowany oblotem, a właściwie filmikami. Dawid, to że samolocik lata widziałem. Jak? niestety nie dostrzegłem. Taki piękny model powinien być porządnie filmowany. Oglądając wszystkie filmiki widziałem niekiedy przelot przez 2-3 sekundy na dużej wysokości potem kropeczkę lub jej brak , domyślając się gdzie jest samolocik po tym w która stronę patrzyłeś. Ja wiem, samemu trudno filmować i latać, ale zabierz z sobą osobę która posługuje się aparatem i zróbcie zbliżenia w trakcie lotu, zakrętu, może jakiejś figury akrobatycznej, bo ten model na to zasługuje w stu procentach. A tak, doskonale zapoznałem się z popękanym betonem, oraz samochodem na nim stojącym. To te dwa elementy grają główną rolę na filmach, a nie przepiękna Twoja PZL-ka. Sorki za szczerość, ale było zrobić to lepiej, bo ten model wprost prosi się o piękne pokazanie jego walorów w locie.

Pozdrawiam, jeszcze raz gratuluje pięknego modelu.

Marek

 

Bardzo dziękuję i szanuję za wypowiedź,  masz rację w 100% przydał by się kamerzysta z dobrym aparatem, ten który ostatnio filmował Fw 152 😁 następnym razem postaram lepiej ogarnąć filmowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko ok nawet przy niskim przelocie jakby wyrczał i super, jakość filmu jak na kamerę na głowie jest ok reszta się nie przejmuj. Gratki bo poleciałeś bez problemu trochę gorzej z lądowaniem a może zasugeruje dawanie dragu w gore pod koniec może zapobiegnie kapotażowi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No troszkę wyrczał , maska silnika na magnesy neodymowe plus bowdeny sk, sw, to i coś tam sobie wibrowało ( łożyska słychać silnik jedna kraksę już przeżył)

Z drągiem do siebie masz rację wiadomo, ale bardziej byłem przejęty samym podwoziem jak będzie pracować no i moim zdaniem koła do wymiany na piankowe miękkie, nie będzie tak podskakiwał przy lądowaniach, ale lądowania trzeba ćwiczyć 😜

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

W ostatni weekend troszkę PZL ka polatała 🙂, pomimo że mocno wiało dała radę ale bez kosmetycznych otarć się nie obyło 🙂

Przy okazji pochwałę się nieskromnie i wcisnę jeszcze zdjęcie projektów na przyszły sezon. 😜

IMG20220917110609.jpg

IMG20220917110635.jpg

IMG20220917110647.jpg

 

IMG_20220919_113152.jpg

  • Lubię to 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki 🙂, co do imitacji silnika coś do wiosny na pewno wykombinuje, spokojnie 😜 mam tylko nadzieję że jeszcze zdążę odwiedzić lotnisko przed nadejściem bardzo kiepskich warunków pogodowych, a potem PZL będzie robić zimowanko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.