Skocz do zawartości

Mój Blizzard poległ


Tomisław Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

Rozbiłem Blizzarda w banalny sposób. Przy trochę mocniejszym lądowaniu urwałem antenę odbiornika. Ponieważ odbiornik siedział głęboko w kadłubie, umknęło mi to. Przed kolejnym wyrzutem sprawdziłem wyważenie, działanie sterów i regulatora. Trzymany w ręce, przy nadajniku model działał. Po około 30 metrach lotu zgasł silnik, brak reakcji na ruchy drążków. I pięknie pikując przywalił w ziemię.

album_pic.php?pic_id=658

album_pic.php?pic_id=659

album_pic.php?pic_id=660

album_pic.php?pic_id=661

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

a ja sie juz wczesniej zastanawiałem i tobie polecam to przemyslec czy nie warto kupic samego "styropianu" z asw 28 rcm pelikan w modelarnia.pl

kabinka (bagatela) 26

kadłub 48

skrzydła 68

statecznik 28 czyli jakies 170 za modelik bez wyposarzenia brzmi niezle

sam chyba bardziej sie zainteresuje a Tobie zycze rozwazyc ta mozliwosc bo odbudowac bedzie ciezko bo dziubem w krety bił

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

I co już wiadomo jaki to sklep sprzedawał kabłuby do blizzarda??

 

Mój po kilku krecikach wygląda dziwnie "taki poklejony" - choć dalej lata super ..

kontakt z sklepem który sprzedaje części do niego zapewne przydał by się nie tylko mi ;D

 

Po około 20 lotach i kilku naprawach ;D jak bym kupował go jeszcze raz lub dopiero pierwszy raz wzmocniłbym go w kilku dodatkowych miejscach.

Wystarczy do tego "pręt szklany" który jest w zestawie i którego ogólnie sporo zostaje po całkowitym sklejeniu szybowca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, tylko pamiętaj, że on jest bez stateczników.. te trzeba dokupić osobno, lub przeszczepić.. jak dla mnie cena $24 za stateczniki to dużo.

 

stateczniki "przeszczepie" z starego kadłuba.

Aktualnie czekam na info czy wyśla do polandu ;D bo w żadnym polskim sklepie nie mogę znalesc samego kadłuba:] .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.