Jump to content
Sign in to follow this  
mak

OpenTX - kompletna konfiguracja modelu (artykuł)

Recommended Posts

Od jakiegoś czasu pisałem artykuł pokazujący kompletną konfigurację modelu w OpenTX. Dzisiaj udało mi się skończyć (choć pewnie drobne korekty będą jeszcze wymagane):

20190614_OTX_HeliNitro_500px.jpg

https://forum.77hobby.pl/topic/214-opentx-konfiguracja-helikoptera-nitro-i-nie-tylko/

Operuję na przykładzie heli, ale artykuł we większości jest uniwersalny – niezależnie od tego, czym się lata.

Mam nadzieję, że się przyda.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By RydzuM
      Witam,

Mam do sprzedania praktycznie nową aparaturę FrSky X10S Express Carbon Fiber z wgranym OpenTX.
      Aparatura w stanie idealnym, na wyświetlaczu folia, używana sporadycznie.  Sprzedaję bo za dużo już tego sprzętu...
      Aparatura ma ogromne możliwości rozbudowy i nie tylko, odsyłam do opinii w internecie.
      Dodatkowo poza tym co było w zestawie dorzucam oryginalne końcówki drążków dla "kciukowców" oraz kartę pamięci SD na której jest OpenTX.
      aparatura ma wgrany soft OpenTX, istnieje możliwość aktualizacji do najnowszej wersji lub powrót do FrOS.
      W zestawie nie ma baterii (2x18650).

Cena: 1250 zł przesyłka gratis (Paczkomat) lub odbiór osobisty.

Zapraszam do kontaktu.
      Marcin 781-572-788

• By Marcian-in
      Cześć,
      Szperałem po forum i nie znalazłem podobnego tematu. Myślę, że opracowanie jakie zrobiłem (dawno temu a ostatnio zaktualizowałem) pomoże początkującym modelarzom z opanowaniem OpenTx. Wiem, że są różne opracowania ale jak zobaczy się coś na żywym organiźmie to lepiej przyswoi się informacje. Zapraszam do lektury:
      https://kowalscyrc.wordpress.com/opentx-motoszybowiec/

Może ktoś coś dorzuci do rozwiązań w programowaniu 🙂  jestem ciekaw jakie rozwiązania macie u siebie wprowadzone.
      Pozdrawiam
    • By Bodzioch
      Kultowy zestaw helika w cenie 399zł plus poczta
      więcej na mojej www.
      http://www.modelhobby.nazwa.pl/modele/modele.htm

• By jaco
      I tak na początek proszę o pomoc.Dostałem helikopter Trex 450 SE do samodzielnego montażu i do tego pilot Graupner JR mx-12. Helikopter złożyłem ale nie wiem jak to uruchomić. Chodzi mi o podłączenie wszystkich urządzeń elektronicznych. Nigdzie nic nie znalazłem.Pozdr. 
    • By KaRtOnFLY
      Witam
      Ostatnio kupiłem sobie taki oto heli
      ,
      mam problem ponieważ wcześniej latałem tylko samolotami nigdy tego typu helikopterami, jest on spalinowy ale posiada dwa zbiorniki, jak widać na zdjęciu
      .
      Mniemam ze jeden większy jest na paliwo a drugi mniejszy wygląda jak by wyrodku był jakiś olej, i teraz pytanie czy mogę normalnie zalać go paliwem modelarskim czy jak to powinienem ogarnąć? Proszę o pomoc i jakieś dobre rady na start
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.