Skocz do zawartości

Nowy Funcub NG


Janekm
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

33 minuty temu, xJanek napisał:

Dobra jeszcze jedno pytanie. Ten silnik ma w opisie że jest mocowany za wręgą. Funcub ma mocowany silnik przed wręgą czy za?

Za wręgą. Wręga jest z przodu kadłuba a silnik schowany w kadłubie. Na zdjęciu widać mocowanie wręgi za pomocą śruby.

wręga1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Po całkiem długim czasie od ostatniego posta oraz po nabraniu wprawy w lataniu tym cudem chciałbym się podzielić moją opinią o tym modelu. 

Montaż jest bardzo prosty i w sumie zajął 2 dni (miałem problemy z montażem silnika który okazał się za krótki). Oblot przebiegł bardzo pomyślnie oprócz tego, że przy starcie straciłem kółko ogonowe. Teraz w sumie funcub lata już 4 tygodnie i radzi sobie nawet z największym wiatrem bez problemu. Akrobację też łatwo wychodzą. Bateria 2200mah starcza na około 7-8 minut lotu i właśnie będę kupować drugą, żeby przedłużyć zabawę. Jednym słowem model godny polecenia. (oprócz tego że podwozie gnie się jak szalone) 

IMG20210508153707_00.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...

Panowie i Panie - jakie serwa przychodzą do FunCub'a NG - na oficjalnej stronie Multiplexa piszą o 4xHS-55 oraz 2x HS-65HB  na polskich sklepach za to 2xHS-81 i 2x HS-55 ??

Jak to finalnie jest  ? HS-81 oraz HS-65HB mają lekko inne wymiary.. 

 

Warto do tego modelu wsadzać serwa z trybami metalowymi ? Jeżeli tak to jakie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Cześć, 

Prośbę mam, mógłby mi ktoś zważyć skrzydła Funcub'a? Interesuje mnie waga skrzydeł gotowych do lotu, ewentualnie jak Ktoś ma niesklejony egzemplarz, to nie pogardziłbym informacją ile ważą bez serw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Janekm napisał:

Cześć, 

Prośbę mam, mógłby mi ktoś zważyć skrzydła Funcub'a? Interesuje mnie waga skrzydeł gotowych do lotu, ewentualnie jak Ktoś ma niesklejony egzemplarz, to nie pogardziłbym informacją ile ważą bez serw.

Mogę zważyć ile ważą z zastrzałami (+ja mam jeszcze na skrzydle lampkę oświetlającą) i  jutro wieczorem napiszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.