Skocz do zawartości

Przyjemne..smaczne..pozyteczne..latanie..


Rekomendowane odpowiedzi

Przymierzałem sie do latania w niedziele od ponad tygodnia. Ale jak otworzyłem rano oko to mi sie odechciało :) Na Rusku wiało ponad 10ms

Fajnie ma janek że ma tak blisko do Jeziorska

No i pozdrawiam twardzieli ze Słowacji - szkoda że tak dawno sie nie widzieliśmy :(

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, cZyNo napisał:

No i pozdrawiam twardzieli ze Słowacji - szkoda że tak dawno sie nie widzieliśmy :(

 

Puchar Slaska będzie za chwilę. Mam nadzieję, że do tego czasu rozpocznie się rejestracja pilotów na Słowacji. Inaczej nie możemy latać za granicę.
A my chcieliśmy pojechać na zawody w Mechelinkach, Słowenii i Lemoncelo, jeśli będzie. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Cytat

Tak się martwię czy puchar śląska nie będzie za szybko :(

Zmienia się termin, a problem został rozwiązany...

Na razie mam Braunsberg tylko jako zbocze treningowe. Nie odważę się jeszcze iść tam na zawody. ?
Lemoncelo mam w moim kalendarzu jako OPEN. https://docs.google.com/spreadsheets/d/1y9fbAlq4Iis8JU166E4KP3pWvv75Wv1w/edit#gid=1906762032

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Open - zawody francuskie lokalne do ich pucharu. Jak i TOA

braunsberg - jak wiesz tam są różne zbocza :) na północnozachodnim latalismy tylko 1 i 1/3 zawodów przez kilka ostatnich lat ;) nie ten kierunek wiatru na wiosnę. najczęściej było zbocze południowe bardzo miłe i fajne. Warto tam być. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

jechać?  ..nie  jechać  ?  Popadywał  śniezek  ale  zaryzykowałem  wypogodziło  sie  i  dmuchało  tęgo mimo  szkolnych  prognoz.  Nie  dojechał  "zawiadowca "  miejscówki  ale  miałem  towarzystwo..ingilował  mnie  zza  kszaków  Babol 

IMG_20220106_115525.jpg

IMG_20220106_115532_1.jpg

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

tak  ma  byc  Jurku...ale  po  14  tej  rybka  lubi  plywać...mozemy  czesc  artystyczną  zrobic  u  mnie  w  Konine..

10 minut temu, janegab napisał:

tak  ma  byc  Jurku...ale  po  14  tej  rybka  lubi  plywać...mozemy  czesc  artystyczną  zrobic  u  mnie  w  Konine..https://www.windguru.cz/3644

 

nie  bedzie  padac  a  się  odchyli  pozno

ja  przyjadę  steskniłem  się  za  Babolem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
2 godziny temu, janegab napisał:

Bajka  latanie....zimnawo...

Jesteś twardym człowiekiem. Podziwiam naprawdę bo ja jestem zapalony modelarz ale w taką pogodę zawsze siedzę w domu lub na modelarni:)

Póki mamy takich modelarzy jak Ty nasze hobby nie zginie. 

Powodzenia.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.