Skocz do zawartości

Zabawy z wiatrem na zboczu i nie tylko :)


Rekomendowane odpowiedzi

Przez weekend my też nie spaliśmy. W sobotę lataliśmy na "Ostrý vrch" (wiatr 9 m/s) i lataliśmy 36-46s. W niedzielę na "Bezovcu" wiatr 12-15m /s, bez pomiaru czasu. Wideo z niedzieli.

 

  • Dzięki 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Latanie na zboczu jest nudne. Dlatego dziś znów była Maxa. Niestety jak sie zbierałem do żony (tak koło 12) to dopiero wtedy zaczęło coś nosić. Dziś zmuszony byłem latać modelem z większym wzniosem końcówek. No to trochę go doregulowałem. Bawiłem się też ŚĆ, ale wyszło że do przodu jest bez sensu przesuwać. No to zobaczymy czy ma sens do tyłu.

A potem było spargelcremesuppe, rower i DIY chiński obiadek. I butelka winna na głowę :D

To było bardzo dobry weekend :)

 

A poza tym...to dobre miejsce na każde zawody! Hektary ...

 

 

IMG_7910[1].JPG

XVOD2076[1].JPG

CZAE6640[1].JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dacie rade :)

 

I z ciekawostek - w zeszłym tygodniu do kraju dotarł transport 7miu najnowszych Freestylerów 6 ? Dostawa się trochę opóźniła, ale ze względu na odwołane zawody nikt nie cisnął zbyt mocno na producenta ? Czyli chłopaki mieli wcześniejszy dzień dziecka lub spóźnionego zajączka. Część z modeli juz jest uzbrojona i gotowa do lotu, cześć będzie gotowa w tym tygodniu, a ze dwa w przyszłym. Nikt z nich nie chce się podniecać nieuzbrojonym modelem ? A to wszystko może oznaczać, że jak tylko pojawi sie właściwy wiatr, to koledzy tłumnie zaczną zasuwać na zboczach, swoimi nowymi nabytkami. I bardzo dobrze!

 

A poniżej jeszcze sobotnie Haloo. I chyba mój model plus jakaś przybłęda  :)1609127966_IMG_79051.thumb.JPG.a7810c36c91c7bb704e65230f9f53008.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.