Skocz do zawartości

Zabawy z wiatrem na zboczu i nie tylko :)


Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to

e nie...jeszcze nie czas. Za mało umiem. Jak będę po wyrzucie z ręki się wykręcał, to kto wie... może nawet zmienię model :)

Na razie sie poużeram dalej z Maxą.

 

Ciekawe czy Paweł kupił sobie Pike - był w doskonałej cenie (znacznie poniżej 3k) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jano jest lepszym zapaleńcem niż ja :)

A ja jestem w miejscu gdzie nie planowałem być. Z okna widze w oddali moje miejsce gdzie Maxusią latam...dziś była piękna pogoda do latania. A ja nie mogę ...

 

Z ciekawych rzeczy - koledzy z zagranicy też sie wynudzili w czasie walki z wirusem i okazało się, że do końca sezonu odbędzie się jeszcze co najmniej 5 zawodów międzynarodowych. W Walii, 2 we Francji, jedne w Niemczech (German Open) i jedne na Słowenii. Wszędzie są genialne zbocza przy czym najłatwiejsze i najwolniejsze mogą być te z German Open. Na te dwa ostatnie zawody trochę kolegów z Polski sie już zapisało. Więc będzie wyjazd stadny :)

Ciekawie zapowiadają sie zawody German Open, gdzie do pilnowania zboczy w czasie zawodów będzie wynajęta firma ochroniarska. Wadą tych zawodów jest to że osoby postronne nie będą mogły przebywać przy zboczu w trakcie zawodów. No ale bezpieczeństwo ponad wszystko, szczególnie że w pobliżu są miejsca do spacerowania i rowerownia.

 

Ciekawe czy jeszcze Austriacy coś wykombinują na Braunsbergu ;)

 

A że sezon jest jaki jest, to chyba wszyscy którym zależy lub ci co mogą skupią sie na zawodach międzynarodowych - zamiast krajowych. I fajnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siedzę sobie dalej, patrząc na łąkę, latać nie mogę a ręce świerzbią. Az nagle widzę, że dotarł tu jakiś pasjonat rzucanych modeli. I rzuca zawzięcie tak na 30m, choć mam wrażenie, że model jest tak zaciągnięty, że aż sam chce opadać. Dziwnie to wygląda z daleka.

Również wydaje mi się, że na Brodzkiej by miał lepiej, bo tu za duża trawa - a tam wykoszone było ze 2-3 tygodnie temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jurek, a to miejsce znasz?
pomimo tego, że padało już jakiś czas temu, to mokro jest, że uchh. ;) z tamten Twój polder niedostępny. Woda po kolana na wjeżdzie. bez 4x4 strach się wbijać.

Mega termika dzisiaj, ale jakaś wyrwista lub wcale :), Samemu, to nawet nie wiadomo, czy za wysoko było, czy nie.
 

Tam gdzie ostatnio na zdjęciu, to strasznie ciasno dzisiaj - samoloty, glajty... nie da się z zmieścić z F5-ką, pomimo tego, że druty już zniknęły k. drogi. Szkoda.
 

BTW. Szymanów to jeszcze wpuszcza modelarzy?

IMG_4904.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Glajty? Gdzie tam glajty?!?! Musze sprawdzić w sobotę

 

Mnie wypuścili na wolność i z tej wolności korzystam...w jeden dzień 700km przejechane, w międzyczasie polatane i popracowane. A na koniec miejscówka zapewne dobrze znana jednemu z lataczy F5J :) .. to ta ostatnia fotka

 

w końcu koszą...bo po pas było :)

1959118298_RKZW85591.thumb.JPG.4e8eb2ce0c637bb93ada8683761b860b.JPG

757365396_IMG_83061.thumb.JPG.c318494061f7151fd2725199eef86f20.JPG

Wisła w całej Polsce pełna wody...

1069599865_IMG_83111.thumb.JPG.962ab98f181c180d9275a73faca3ae4e.JPG

której towarzyszą czasami ładne widoczki....

954337760_IMG_83121.thumb.JPG.3934eab10b7689b39d3f01bf0db71ac6.JPG

no i miejsce w sam raz na poranny spacer...tylko latać nie ma gdzie :D

628338212_MXWW04791.thumb.JPG.5a459be3a82e6fb61f0ba59abbb5ac03.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.