Skocz do zawartości

Microsoft Flight Simulator


dukeroger
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Poza szybkim kompem światłowód, bo z tego co widziałem, to świat gry, to cały świat :). Kilka pentabajtów, bazujący chyba na mapach Google plus nakładka graficzna "ładowane" na bieżąco online.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponowałbym z tymi achami poczekać do wydania :)

Poprzednia wersja, MFS X też w materiałach reklamowych wyglądała jak na uprzednie czasy mega miodzio, ale po instalacji na średnio wydajnym kompie dawało się płynnie latać jedynie na średnich ustawieniach, a tu było tylko dobrze, ale nie fantastycznie.

Poza tym fizyka lotu, a o to chyba przede wszystkim chodzi w symulatorach, w przypadku serii MFS nie była wybitna. Taki X Plane mógł się poszczycić dużo lepszą. Mam więc nadzieję, że przy obecnym wydaniu para, czyli wysiłek programistów nie poszedł tylko w aspekty wizualne.

Ale oczywiście jako fan symulatorów wszelkiej maści też czekam na nową odsłonę, kiedyś wiodącego symulatora samolotów cywilnych i z przyjemnością porównam go z wspomnianym X Planem, który od kilku lat przynajmniej u mnie na dysku zastąpił poprzednią wersję MFS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.