Skocz do zawartości

Problem z silnikami po podlaczeniu akumulatora


pyro112112
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Problem polaga na tym ze po podlaczeniu akumulatora silniki zaczynaja sie nierownomiernie poruszac  ,,skakac,,. Po dodaniu gazu przez cleanflight wszystkie wchodza na obroty i pracuja rownomiernie. Jaka moze byc przyczyna takoego zachowania?

 

Na dronie zamontowany jest kontroler lotu Naze32 rev5 10dof zflashowany do wersji 2.50. Czy moze to byc wina niewlasciwie dobranego firmware??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to
  • 4 tygodnie później...

Próbowałem kalibrować regulatory zarówno wszystkie na raz poprzez cleanflight jak i każdy z osobna ale problem nadal występuje nawet mimo zmiany kontrolera lotu na naze32 rev 6. tu załączam filmik jak wygląda sytuacja po podłączeniu zasilania YOUTUBE: https://youtu.be/ja4aAWlDzZo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Tak to ten parametr. Wejdź do zakładki z motors i odpal wszystkie silniki na raz, tzn stopniowo zwiększaj wartość gazu i obserwuj przy jakiej wartości wszystkie kręcą się równomiernie i płynnie a później tą wartość wpisz właśnie w pole minimum throttle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.