Skocz do zawartości

mvvs 8


witold_pi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

38 minut temu, Grzesiek napisał:

Mvvs wypuszczał silniki w różnej konfiguracji.Ja mialem np.6,5 w wersij żeliwnej z pierscieniem,oraz ABC.Oba z zewnątrz identyczne.

Wiesz chodzi mi o moment obrotowy i moc maksymalną przy użytecznych dla mnie obrotach. Wersja heli os 32 ma moc maksymalna przy kilkunastu tysiącach obrotów z tego co pamiętam a mój zakres to maks 10 000

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jasne sorry za niewyraźną porcelanę w tle

 

godzila.jpg

cycki.jpg

Pawle mogę załączyć jego list to się uśmiejesz:

Hello,
This engine came to me 2 years ago via a friend who never used it. He was disposing of the effects of a deceased friend of his. I have never run or dismantled this engine myself, only taken it out of the box to look at it.
I am an active aero--modeller, not a dealer.
From the first picture of the inner crank case I can see nothing that indicates use, nor in the second picture. In the picture of the exhaust, the piston is unmarked. The picture of the lugs does not indicate use. The score-marks on the prop washer I had not seen,; someone must have fitted a prop at some stage just to turn it over.
The condition of the motor to me looks brand new, other than discolouration from sitting in a box for a number of years.
I advertised this motor in good faith according to what I knew of its history.
I am sorry you are disappointed, but I am sure it has not been used and that its condition is consistent with its age. To my mind it is a beautiful motor and I was somewhat reluctant to part with it.
I hope this answers your problem.
Best wishes,
Nick B. -wyedytowane z kuli RODO ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, witold_pi napisał:

może  i nie był latany , mógł byc  w modelu zamontowany ale NIB to on nie jest. Sprzedający wprowadził Cię w błąd , tych porysowań podkładki  trudno nie zauważyć. Wysta o częsciowy zwrot kasy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.