Skocz do zawartości

Model samolotu Foker DR.1 Czerwony Baron


ciekawy55
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

59 minut temu, ciekawy55 napisał:

Szukam i mam do tego prawo

Jak najbardziej masz rację.

 

Jednak nie masz prawa  oferować części do Fokera  niezgodnie z regulaminem omijając giełdę...

I jak na dłoni widać że Twoja aktywność związana jest z dostępem do giełdy.

Zgadza się czy jestem w błędzie ?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No same Kęty takie sobie ale okolice faktycznie ciekawe ;)

Moderatorzy (jak i czujni użytkownicy) od razu widzą jak ktoś "nabija" w nienaturalny sposób posty by uzyskać dostęp do giełdy.

Niestety czasem mimo uzyskania upragnionego dostępu do ogłoszeń wychodzi klops...

Wystarczyło założyć temat o Fokerze, podyskutować i na końcu stwierdzić że to jednak nie dla Ciebie i rozważasz chęć pozbycia się wszystkiego co z nim związane  . To by wyglądało zupełnie inaczej i normalnie :)...

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robiłem porządki i znalazłem cały zestaw do montażu Foker DR.1 Czerwony Baron (brat zrezygnował z niego). Mój dawno zrobiony i oblatany tez. W czasie przeprowadzek zarzuciły się. Złożyłem swojego i lata. Ja bawię się  w motoszybowce. Sądzę,że może ktoś będzie zainteresowany tymi materiałami. Dlatego wystawiam. 

 

 

Model.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety nie wystawisz...

Po pierwsze Twój profil jest niezgody z regulaminem, nawet nie wiem jak się do Ciebie zwrócić...

Po drugie pisałem że czasem 20 postów to nie wszystko - ordynarnie nabite czasem po prostu nie działa.

Po trzecie to nie żadna złośliwość czy chęć by Ci pokazać kto tu rządzi- (a sprzedaj co tam masz) , po prostu będziesz przykładem że do pewnych rzeczy podchodzimy z jasnymi zasadami, nic na siłę . Nie wniosłeś nic na forum tylko komentowałeś zdawkowo by osiągnąć jedynie cel -giełdę. Sorki , nie udało się.

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już pisałem, że taki warunek 20 postów jest bez sensu. Lepiej niech ktoś da to jedno ogłoszenie niż robi śmietnik w 20 miejscach. Do tej pory osobiście nie zauważyłem problemu z rejestrującymi się by dać ogłoszenie, a to nabijanie postów mi jednak przeszkadza. Uważam też, że już wcześniej powinno zostać zablokowane i wysprzątane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja uważam że to ma sens.

Takie przypadki są jednostkowe .

Generalnie funkcjonuje to znakomicie a jeśli jest problem to raczej dotyczy to moderatorów a nie zwykłych użytkowników.

Dla mnie osobiście fakt że ktoś rejestrujący się po to by tylko coś opchnąć i zniknąć jest irytujący...

 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, dariuszj napisał:

Dla mnie za to bardziej irytujące jest 20 postów o niczym niż jeden z konkretną ofertą sprzedaży.

Darek,

nie spinaj się,  większośc poparła taką zmianę Regulaminu,  zdecydowanie poparł ją Kuba i tyle na ten temat,,

Forum ma żyć  swoistą wymianą doświadczeń, równiez pogladów czy zainteresowań a nie  darmowa giełdą KUPIĘ- Sprzedam....bo nie taka  jest  idea ...

a cwaniakowanie kończy się tym  o czym napisał Rafał...

 

ps.A czy irytujace sa posty o niczym ??? czasami tak czasami nie, ?....jezeli to robi ktoś  w celu nabicia minimalnej ilości postów to tak,  w innym przypadku nie..  .Czy irytuje Cię post Robertusa majacego ponad 10k postów, post wyrażający podziw ,zachwyt  cudzym modelem ?? Bo mnie nie.

moim zdaniem temat  do zamknięcia , bo za moment  znowu bedzie gównoburza

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, dariuszj napisał:

A jednak wystawił. Udało się. 

Oczywiście że się udało.

Po dyskusji na PW, poprawieniu profilu i fakcie że Marian jest z Nami bardzo długo uznałem że ma prawo do zamieszczenia ogłoszenia.

Zaprosiłem go też do udzielania się na forum bo jakiś z niego też modelarz, a stresik że uznaje się za amatora pośród Nas powoduje że bardziej woli czytać jak pisać ;)

 

Pomysł z podpięciem w Powitalni sensowny. Niech na dzień dobry nowi wiedzą co i jak z giełdą.

Przemyślimy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.