Skocz do zawartości

instrukcja pl do dle 35ra


P.i.o.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dziękuje za porady. Puki co żadnego problemu nie mam, gdyż na razie czekam na dostawę silnika.

Ale  będzie to moja pierwsza spalina , więc chciałem się przygotować.

Do sklepu F3M nie wypada mi się zgłaszać , gdyż nie tam dokonałem zakupu.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No czasem tłumaczy dziwnie ale jest to do ogarnięcia .

Poza tym raczej nie będziesz mieć żadnych problemów z silnikiem bo chodzą one znakomicie, czasem tłumik lubi popuścić.

Moje doświadczenia z DLE 55RA były jak najbardziej ok a kolega który posiadał 35 RA  również był bardzo zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotr będziesz zadowolony , używam silnika DLE55 i naprawdę nie da się mu nic zarzucić , a ma jeszcze taką zaletę że wszystkie części zamienne są dostępne od ręki.

No jedynie mój nowy silnik nie był wyregulowany nawet z grubsza , uruchomić dał się łatwo ale po pierwszym uruchomieniu nie nadawał się ani do latania ani do pracy na postoju , po szybkiej korekcie składu do dziś nic nie było poprawiane chodzi  jak zegarek .

Natomiast inny forumowicz wyjął nowy silnik z pudełka i pisał że nie wymagał żadnych regulacji i też pewnie lata do dzisiaj , więc z ustawieniami  to chyba jak się komuś uda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.