Skocz do zawartości

Volantex Rc Ranger


Thonni

Rekomendowane odpowiedzi

Przesunąć podwozie do przodu. Najlepiej wyszlifować klocek o przekroju klina i podłożyć pod podwozie, innaczej  trudno wystartować, lądowanie bez kapotażu nie realne. Zwiększyć (znacznie) skłon silnika lub zmiksować wysokość z gazem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

G2 lata całkiem fajnie.
Szczególnie bez kontrolera lotu :)

Ze standardowym mixem inav 2.2 (chyba ta wersja) zaczyna latać jak źle wyważony, potrzeba autotune ale przez rok nie miałem czasu tego zrobić.
Na 4s1p vtc6 robię 40min do 1.5h na stock owym wyposażeniu + matek wing F7 + bn-880 + r9slim+. Ostatnio zmieniłem regulator na jakiś tani blheli32 w celu lepszego hamowania silnika. Stockowy z pnp jakoś sobie nie radził. Dodałem też Ledy ws2812b w celu zapewnienia widoczności, szczególnie w nocy, bo zdarza się latać po ciemku (kamera ratel, vtx akk ux2). Myślę nad wyrzuceniem gimbala kamery fpv, bo nie jest tak potrzebny jak myślałem że będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.