Skocz do zawartości

Multiplex BK Alpina carbotec / BK Antaris Carbotec


sbogdan1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Multiplex w końcu wypuścił coś nowego czyli - BK Antaris Carbotec , oraz nowy projekt BK Alpina carbotec.

Oba modela wyglądają bardzo zacnie. Do wyboru dwie wersje, z napędem oraz bez.
Wygląd to oczywiście rzecz gustu, jak dla mnie obie wersje podobają się z przewagą dla Antarisa.

Hmm ... ?
 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3500zł za Antarisa i 4800zł za Alpine ?

W tych cenach to można z drugiej ręki kupić F5J z wyposażeniem ( https://allegrolokalnie.pl/oferta/jantar-themisto-f5j-3-9m-1370g-rtf ; https://allegrolokalnie.pl/oferta/jantar-themisto-f5j-3-9m-1200g-rtf )

Tak wiem to całkiem inne latanie i przeznaczenie modelu, ale...

Co kto lubi i takie tam ;)

Wizualnie oba modele fajne.

Zaskoczyło mnie troszkę takie samo obciążenie 58g/dm2 dla obydwu modeli.

Z tego by wynikało, że Alpina jest bardziej do wożenia się po niebie, a Antaris do "brykania", czyli Alpina - senior, Antaris - junior ;)

227781751_AlpinavsAntaris.thumb.JPG.53b43d703feb68132efd23acbb08708f.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtek jasne że można kupić to czy siamto, a jak się trafi okazja to jak najbardziej, tyle że tak jak wspomniałeś

to jest inne latanie, no i inne modele. Niestety MPX od zawsze się ceniło, no ale wiesz ...

wszyscy narzekają na cenę ale jednak ktoś to kupuje ;) Za zwykłą pianę z MPX  też sobie nieźle liczą.
Jednak co się nie robi dla zachcianek modelarskich :) takie hobby cóż począć. 
 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, zipp napisał:

Mimo, że koledzy grymaszą, to Antarisa bym nie odmówił :)

 

Trochę dziwne proponowanie przez MPX do takich modeli stabilizatora lotu na liście wyposażenia;)

 

 

 

Przyznam że i ja bym nie odmówił ;)
Znając solidność MPXa będzie latał jak marzenie, a stabilizator hmm, no nie wiem, jest to biznes aby przy okazji coś jeszcze opchnąć.
Z drugiej strony być może ktoś zapragnie takiego dodatku więc nie wykluczone że znajdzie nabywcę.
W sumie czas pokaże co to jest warte. Na pewno znajdzie swoją nisze i zwolenników.
Jedno co bije po oczach to otwory zaraz za kołpakiem w wersji ,,E,,

IMO.. lepszy byłby mimo wszystko kołpak turbo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, sbogdan1 napisał:

a stabilizator hmm, no nie wiem, jest to biznes aby przy okazji coś jeszcze opchnąć.

tylko w takich modelach stabilizator to jak kwiatek do kożucha :D

No i  napęd klap i lotek MPX mógł dać wewnętrzny..(LDS, IDS, RDS czy jakiś jeszcze inny DS :D)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, zipp napisał:

tylko w takich modelach stabilizator to jak kwiatek do kożucha :D

No i  napęd klap i lotek MPX mógł dać wewnętrzny..(LDS, IDS, RDS czy jakiś jeszcze inny DS :D)

 

W rzeczy samej :) no ale wiesz jak jest :)
Piotr to już jest lista życzeń zwiększająca i tak sporą cenę. Nie mniej jednak dość estetycznie to rozwiązali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.