Skocz do zawartości

Corona DS-843MG/ DS843MG


japim
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przeglądając jedną z moich ulubionych stron spotkałem ostatnio serwa Corona DS-843MG.

Rozmiarem/masą/osiągami/ceną po prostu masakrują konkurencję - ktoś użytkuje i może doradzić czy warto w nie inwestować?

4.8 kg/cm, przy 8.5 grama. Cyfrowe, 0.10 - 0.12sek/60st i do tego poniżej 40zl/sztukę. Gdzie jest haczyk?

 

https://pl.aliexpress.com/item/32898516597.html

H80a5df2e84f846f484d85e92523694c2J.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest praktycznie to samo, co EMAX 3352. Były jeszcze kiedyś z nalepkami - Turnigy, nie pamiętam symbolu.  Mam ich kilka, w skrzydłach szybowców. Jakość - nie poraża. Dryft temperaturowy - jak we wszystkich Coronach...... Do wyczynu - słabo przydatne. Żeby nie napisać - nieprzydatne !  Te 4 kGcm też możesz między bajki włożyć. Ale w 2,5m szybowcu, do polatania sobie - zupełnie O.K. Porównywalne ze starymi Futaba 133 (2,5 kGcm). Ale w powietrzu - jeszcze nigdy nie nawaliły ! A do regulacji po każdym locie lub przed każdym - już się przyzwyczaiłem. Nawet przestałem "psioczyć".... Generalnie: jakość odpowiada cenie. Ale jeśli myślisz, że kupując serwa za 200 kilka- kilkadziesiąt zł kupujesz 5 krotnie lepszą jakość, to jesteś w dużym błędzie !

- Jurek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeznaczenie to głównie drukowanki 1kg - aircombat i te sprawy...

 

Wyczyn na pewno nie. Ale gdyby był lekki i niezawodny zamiennik serw 16 i 22gramowych 2.5 - 3.5kg to byłoby ok. Byle było lepiej od sg90 które jak sie źle trafi to przy każdym włączeniu odbiornika mają inne położenie neutrum...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli to jest to samo co EMAX 3352 to mogę polecić te serwa jako niedrogie i dobrej jakości. Mam tych emax'ow w sumie kilkanaście w 5 modelach, trzymają neutrum i są szybkie. Przez dwa lata zniszczyłem tylko jedno, uderzyłem skrzydłem z prędkością ponad 100kmh w drzewo, i serwo dostało drgań przy obciążeniu, reszta też nie raz miała twarde lądowania i wszystkie działają ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że pod Twoje potrzeby będą O.K. Nie wiem czy prędkości wystarczy - latacie dość szybko to i reakcja musi być trochę szybsza niż w moich najszybszych szybowcach.  Spokojnie możesz wziąć na 1 model i przetestować. Nie powinieneś żałować wydanych pieniędzy. 

- Jurek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.