Skocz do zawartości

YEP-18A pomoc psychiatryczna


pjk11
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Czy ktos moze pomoc mi zaprogramowac ten regulator:

IMG_20210116_130230.thumb.jpg.c7afebd4a5b4e75be0dd74f5c6b0b5b7.jpg

 

 

Kupiłem go od kolegi z forum razem z silnikiem:

 

IMG_20210116_141616.thumb.jpg.7d3ace2e88489f5cbb26179f47b85e31.jpg

 

 

Wszystko było OK, ale zachciało mi sie zaprogramować zakres gazu i go rozprogramowałem. Teraz wkreca sie na obroty w 20s,  cos jak starujący smiglowiec. Na zagranicznych forach piszą że potrzebna jest karta programujaca. Ale może da sie to zrobić z drąga?

 

Pozdrawiam

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Ewentualnie tu:
https://hobbyking.com/en_us/hobbyking-yep-18a-2-4s-sbec-brushless-speed-controller.html
zakładka Manuals/Files i są tam instrukcje, z tym, że francuska ma najfajniej pokazane programowanie (ale jest po francusku :P). Zawsze jednak można się wspomóc tłumaczem, albo wczytać się w angielską.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, szkoda ze tak daleko mieszkamy bo mam ta karte w domu... .

 

Zwojowales cos? Czytalem ten przeklad na francuski. Moglbym Ci napisac jak ja to rozumiem jak nie dasz rady, chociaz fakt, ze to jest jasno i niejasno napisane.  Tak czy inaczej najpierw musisz dobrze skonfigurowac basic setup, zeby moc zmieniac inne parametry...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten regulator chyba u mnie kupowałeś ?  Szkoda że nie pomyśleliśmy o karcie programującej to bym ją dołożył za dopłatą.

 

Karta jest dostępna na hobbykingu, z przesyłką wychodzi jakieś 7-8 euro

https://hobbyking.com/en_us/yep-esc-programming-card.html

 

Kartę opłaca się mieć, bo regulatory YEP są świetne - mam rozmiary od 18A do 80A. Wbudowany BEC daje radę, chociaż przy dużych modelach montuję zewnętrzny BEC, też YEP. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.