Skocz do zawartości

Relacja z budowy modelu Motolotni roz. 180cm


meloow

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 211
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
ja też nie mogę rzucić , bo ......... nigdy nie paliełm i nie mam zamiaru, jakoś mnie to nie wzięło czy o zawodówka ,czy praca, a nawet wojsko i tak sobie żyje bez tego nałogu, ale wam koledzy życzę noworocznego postawowienia które będzie bezterminowe.
Cytat z tematu Kącik e-palacza.

 

Wiec to raczej zwyczajny kaszel :P

 

Model super oby też tak poleciał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

a więc tak w zeszłym tygodniu był pierwszy próby start motolotni i tak

 

po mimo że koła 90 nie dała rady wystartować sama z trawiastego lotniska (dość duża trawa) :( , ale kolega Cali uznał że jest w stanie wyrzucić model z ręki i tak się też stało. W pierwszej chwili myślę sobie ONA LECI , tylko gdzie ?! prawdopodobnie miałem za duże kąty płata (albo za dyżu stres), model zaczął lecieć i był już na ok. 3-4m ale za bardzo chciał do góry, a przy małej początkowej prędkości jeszcze bardziej spowolniło model , nie pomogło oddane wysokości , model zwalił się na jedną stronę szybka kontra jakieś tam wyprowadzenie i (lekka) gleba tzn. lądowanie na plecach.

 

Straty:

Urwane przednie koło (urwana śruba mocująca)

zerwane 4 linki na 16 :)

 

uważam że jest duża ba nawet bardzo duża szansa że "to" poleci może w przyszły weekend :D

 

model naprawiony dziś miał być kolejny test ale dzeszczowa pogoda na to nie pozwoliła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.