Skocz do zawartości

Co się odje.ało w mediach?


Paweł Prauss
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A możemy forum traktować jako ucieczkę od tego całego bałaganu? Kolejne tematy polityczne rodzą się codziennie, naprawdę chcemy się tu obrzucać gównem jak na forum "onetu"? 

 

Ja lubię na forum odpocząć a nie szargać sobie nerwy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, qpa napisał:

A możemy forum traktować jako ucieczkę od tego całego bałaganu? Kolejne tematy polityczne rodzą się codziennie, naprawdę chcemy się tu obrzucać gównem jak na forum "onetu"? 

 

Ja lubię na forum odpocząć a nie szargać sobie nerwy :)

Kuba,

spokojnie, wszystko jest w porządku ...nikt tu nikogo nie atakuje...

to  że polskojęzyczne ( czyli niemieckie) media próbuja kręcić lody to nic w tym dziwnego bo Niemcy mają w tym interes , no taki quasi Nord 2...są osoby które to kupuja  a sa i takie które wiedza o co w tym wszystkim  biega. Akurat i Ziemkiewicz i Gadowski mają bardzo wyważone  komentarze a że nie są  po myśli wszystkich to juz zupełnie inna sprawa. Jak Springer parę razy  przegra , a juz parę procesów przegrał to się uspokoi....to że Weglarczyk z Lisem  robią  za  nienaganne kurtyzany to tez jest znane

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł zapytał to mu odpowiedziałem a o co chodzi wiadomo o kasę a moim zdaniem jak cię stać na reklamę w tv to cię stać i na podatek. Dlaczego oni nie mają płacić jak wszyscy płacimy. Może to pozwoli na np. zmniejszenia VAT ?

Wysłane z mojego CPH2021 przy użyciu Tapatalka

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli, wracamy do XX wieku, a podobno mamy XXI- jestem ciekawy, czy dożyję do XIX wieku, a wszystko na to wskazuje. Jedna i jedyna prawdziwa TVP ze swoimi kilkoma programami, regionalne gazety już wykupione. Czy to nie scenariusz Węgierski ???????Teraz te kupione czasopisma ,będą musiały być wykupywane przez firmy państwowe , bo same się na rynku nie utrzymają -tak bywało ze słynną Trybuną Ludu. Wiadomo ,że młodzi z dala od gazet, czyli zostają tylko nie reformowalni emeryci, których na policjanta ,czy na wnuczka , a nawet na kominiarza można zrobić w wała - to już chyba jakiś analfabetyzm wtórny, nawet Amber Gold niczego ich nie nauczył. Nie jestem zwolennikiem żadnej partii ,bo one nie różnią się tak mocno od PZPR, ale powolne odbieranie mi mojej wolności zaczyna mnie drażnić. 

  Marek- zmniejszenie VAT????? W cuda to wierzą tylko ludzie w Ameryce Łacińskiej

  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też jestem za wywalaniem tematów politycznych i religijnych w kosmos. Te komentarze co piszemy można równie dobrze pisać jako komentarze pod prowokującymi artykułami w mediach. Dlaczego mamy dawać się w to wkręcać na naszym forum dotyczącym naszego hobby??? Wystarczy, że wkręcamy się na spotkaniach rodzinnych, z kolegami w pracy i przy lataniu, na innych forach itd.

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • temat został zablokowany
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.