Skocz do zawartości

SZD-55 Jispro


tomeknowak
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Mam może głupie pytanie jednak u źródła nie uzyskałem odpowiedzi. 

Poszukuje skrzydeł do szybowca SZD-55 produkcji Jispro. Niestety producent nie odpowiada na wysyłane maile .  Przeglądałem giełdy na forach, olx, alledrogo, eBay. Nic porażka. Nawet rozbitego nie ma w ofertach .  Będę wdzięczny za informację.

 

Jeśli temat w złym miejscu to proszę o miski wymiar kary 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, tomeknowak napisał:

....Niestety producent nie odpowiada na wysyłane maile . ...

 

Moze nie dostali bo wyslales im mail, czyli zwykla poczte.  Jakbys wyslal email to pewnie by dostali ?.

 

Zauwazylem, ze wielu kolegow "wysyla mail" zamiast email.  Jesli tak bedziecie pisac do jakiegos kraju angielsko jezycznego, bede czekac na zwykla poczte.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, tomeknowak napisał:

Cóż kolejny raz RC groups okazało się bardziej pomocne niż lokalne forum ....

 

Nic dziwnego, RCGroups ma zasieg swiatowy a lokalne forum tak jak sama nazwa wskazjue. hmm... lokalne!  Wydaje sie to byc logiczne.

 

 

Godzinę temu, tomeknowak napisał:

 ...Dziwne tam mail to mail zrozumiałe dla wszystkich ,nikt nie robi dziwnych uwag nie na temat . Dziękuję  za chęci 

 

Dziwne? Caly swiat tego uzywa, klika przykladow:

 

955505934_Mailvsemail.PNG.049770c4e10a955c7a25a0e8d376a803.PNG

 

 

2117812149_Mailvsemail2.PNG.b093ea52d39c835cca8549c1214d930d.PNG

 

 

 

Nie na temat?  To sie nazywa poczucie humoru, byl usmiech na koncu zdania, jesli go nie zauwazyles.

 

Ale jak bedziesz mial wiecej problemow to smialo pisz, koledzy pomoga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.