Jump to content

XI BITWA ESA i VII BITWA ACES O PŁOCK 12-13.06.2021


AQUARIUS_ML
 Share

Recommended Posts

1887059027_bitwaoPlock2021topnawww.thumb.jpg.956edfd912fde369101946e06b319571.jpgCzołem pilotki i piloci. Covid zapewne wyostrzył Wam apetyty na ostre latanie i efektowne cięcia? Czas najwyższy na kolejną epicką bitwę o Płock. Liczymy na Wasze liczne przybycie. Jak zwykle moc atrakcji i najwyższy poziom organizacyjny gwarantowany. Bitwa ESA odbędzie się w sobotę, ACES w niedzielę. Szczegóły i rejestracja jak zwykle znajdziecie na stronach:
ACES Płock: http://aces.rcplock.pl/viewpage.php?page_id=23

ESA Płock: http://esa.rcplock.pl/viewpage.php?page_id=31
Zawody ESA prawdopodobnie będą połączone z niewielkim piknikiem rodzinnym - dmuchańce, wata cukrowa itd. Będzie więc trochę publiki, co znaczy, że trzeba trochę potrenować i wyszykować maszyny na cacy! ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

?

Cytat

najważniejsze w sezonie zawody aircombat w tej części Europy

Już dawno się zapisałem na te zawody ale nie miałem świadomości, że "ta część Europy" ma takie aspiracje i tak się szykuje ?

- brawo za plakat motywacyjny !!!

 

Muszę jednak wcisnąć tu mały off-top bo w "zupełnie innej części Europy" szykują się dwudniowe zawody w aircombacie skalowanym czyli wszystko co lata z tasiemką ale nie jest simple.

Pięć rund eliminacyjnych i finały czyli kawał dobrego latania w smugach dymu i ryku silników spalinowych z oczywistym udziałem tych drukowanych i rozpadających się w powietrzu od samego patrzenia elektryków ? wraz  z biesiadą i nocowaniem na lotnisku, na południu Polski, za górami, za lasami w odległym od Płocka grodzie Kraka .......szczegóły już wkrótce

ms

Link to comment
Share on other sites

Kilka spraw organizacyjnych:

1. Lokalizacja: lotnisko AZM, wjazd od ulicy Bileskiej (tak jak przed 3 laty)-wracamy na starą lokalizację. Mapka poniżej.

2. Osoby które przyjeżdżają w piątek - jeśli ktoś będzie przed godziną 18:00, wjeżdżacie na pole zgodnie z oznaczeniami i czekacie z rozbijaniem obozowiska na nas, my wybieramy się po zakupy i różne inne graty i będziemy na lotnisku ok. 18. Będzie można potrenować. Prośba o zachowanie ostrożności w obrębie hangarów i pasa startowego -  w razie czego proszę o telefon. Generalnie na polu będzie dosyć ciasno bo od przodu w bezpośredniej bliskości mamy pas startowy dla samolotów więc będzie dodatkowa motywacja do ciasnego i zwartego latania.

3. Z sanitarnych tematów - nie zapewniamy prysznica. Będzie improwizowane miejsce z kranówką do umycia rąk. Ale za to będą dwa toytoye - męski i damski ?

4. Każdy uczestnik zawodów musi być zarejestrowany w ULC jako Operator BSP i posiadać uprawnienia do pilotowania modeli RC minimum w klasach otwartych A1 i A3. Na każdy model należy nanieść numer operatora BSP nadany przez ULC. Modele bez naniesionych numerów nie będą dopuszczane do lotów.

5. Polisa nieobowiązkowa, ale zalecana.

6. Wpisowe 50 PLN.

7. Niestety nie zapewniamy żadnych atrakcji typy dmuchańce itd. Plan z piknikiem rodzinnym aeroklubu niestety nie doszedł do skutku.

8. Możliwość domówienia posiłku, ale chcielibyśmy to wiedzieć jak najwcześniej - najlepiej info na maila lub smsa do Marcina lub Sławka.

9. Kask obowiązkowy.

 

1932151765_AZMaircombatmapka2021.thumb.jpg.d00fd57273fdcbaefdcb4089b2e8af57.jpg

Link to comment
Share on other sites

UWAGA WAŻNE:

Kto zamawia dodatkowy obiad na sobotę i na niedzielę? Musimy podać jak najwcześniej info do cateringu.

 

Koszt dodatkowego obiadu to 25 zeta - zupa + drugie danie. W sobotę schabowy, w niedzielę karkówka.

Link to comment
Share on other sites

Impreza była MEGA!!!!

 

Wielkie podziekowania dla organizatorów i wszystkich zawodników. Miło było się spotkać, pogadać i skrzyżować tasiemki.

 

Fotki wkrótce, a jest ich spoooooro.

 

Edit. Oczywiscie gratulacje dla wszystkich zwycięzców :D

Link to comment
Share on other sites

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.