Jump to content

Perfect Hobby- co myslicie?


rafix

Recommended Posts

Nie miałem nigdy problemów które sugerujesz u Roberta.

Szybko i sprawnie, dobry kontakt, towar w magazynie.

Mi się nie zdarzyło aby nie mieli na magazynie tego co jest w sklepie internetowym.

Lubię kupować w tym sklepie.

Link to comment
Share on other sites

Również potwierdzam: profesjonalna obsługa, dobre stany magazynowe, do tego można się poradzić przy pomocy maila czy telefonicznie.

W PerfectHobby kupiłem kilka silników AXi, regulatorów JETI i MGM, pakietów Kokam oraz konfekcji modelarskiej. Przy większych zakupach można liczyć na miłe upusty.

POLECAM! :D

Link to comment
Share on other sites

Baaardzo dobry sklep. Miła obsługa, towar można nawe telefonicznie zamówić. I tylko elektryki i przyzwoite ceny. Tam zawsze kupowałem jak na elektrykach latałem.

Link to comment
Share on other sites

Potwierdzam pozytywne opinie o tym sklepie.

Z ciekawostek dodam, że można liczyć na serwis sprzętu Jeti (pogwarancyjny-odpłatnie).

W ramach takiej usługi wysłałem do naprawy dwa regulatory Jeti, a dostałem zupełnie nowe :) (ceny nie pamiętam, ale chyba 130zł za oba).

Link to comment
Share on other sites

Też mam same pozytywne odczucia po kilkukrotnych zakupach w tym sklepie. Wysyłka towaru następuje błyskawicznie. Zdarzyło mi się raz zapłacić (przez pomyłkę) przelewem mniejszą kwotę niż powinienem. Mimo to nie opóźniło to wysyłki. Różnicę oczywiście później dopłaciłem :D .

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

W sąsiednim dziale pojawiło się sporo narzekań na inny sklep, że się przenosi, że zero kontaktu, że wysyłki opóźnione tygodniami...

 

Kilka dni temu złożyłem moje kolejne zamówienie w Perfect Hobby. Mailem otrzymałem informację, że z powodu przenosin przesyłka wyjdzie dopiero następnego dnia. Dobre "dopiero", gdy ma się na uwadze praktyki niektórych sklepów. Dodam, że realizacja zamówienia nie polegała jedynie na wrzuceniu towaru do paczki - zamówiłem m.in. pakiet, który trzeba było zrobić.

Następnego dnia dostałem telefon z przeprosinami, że z powodu nawału pracy przy przeprowadzce p. Robert nie zdołał wysłać mi paczki i towar wyjdzie następnego dnia. No i faktycznie został wysłany - właśnie bawię się nowymi zabawkami :D

Reasumując: mozna w czasie przeprowadzki normalnie obsługiwać klientów, można ich na bieżąco informować o statusie realizacji i ewentualnych opóźnieniach. Tak trzymać!

 

A ten niby jeden dzień spóźnienia można sobie darować, bo sporo sklepów w normalnym trybie nie daje rady wysłać przesyłki w ciągu 2-ch dni od zamówienia.

Link to comment
Share on other sites

ja też parę razy robiłem zakupy w Perfect Hobby i zawsze był telefon czy potwierdzam zamówienie, a jak akurat czegoś nie było to czy będę czekał czy może jakaś alternatywa lub wysłanie paczki bez danego towaru. Naturalnie paczka dochodziła bardzo szybko. Natomiast wczoraj robiłem zakupy w modele.sklep.pl zobaczymy kiedy zrealizują i paczka dojdzie do mnie.

Link to comment
Share on other sites

Wielokrotnie kupowałem u Roberta bardzo polecam ten sklep obsługa stoi na bardzo wysokim poziomie . Zawsze mozna liczyc na rade własciciel jest czynnym modelarzem w elektrykach pewnie dlatego tylko prowadzi elektryki . Bardzo polecam PerfektHobby.

Pozdrawiam Slawomir

Link to comment
Share on other sites

Mam w hangarze motoszybowce,różne wynalazki,aircombat esa i spaliny więc korzystam z różnych sklepów.P-H to profesjonalna osługa podobną zapewniają moi faworyci modele.sklep.pl z Wrocławia i Model Max z Jeleniej(ten za nietypowy osprzęt np. kołpaki i silniki Webra ), Natomiast jeśli chodzi o ceny to należy porównywać bo w jednym mają to tańsze a w innym cos innego.

Poadrowienia Marian

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.