Skocz do zawartości

Perfect Hobby- co myslicie?


rafix

Rekomendowane odpowiedzi

Również potwierdzam: profesjonalna obsługa, dobre stany magazynowe, do tego można się poradzić przy pomocy maila czy telefonicznie.

W PerfectHobby kupiłem kilka silników AXi, regulatorów JETI i MGM, pakietów Kokam oraz konfekcji modelarskiej. Przy większych zakupach można liczyć na miłe upusty.

POLECAM! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam pozytywne opinie o tym sklepie.

Z ciekawostek dodam, że można liczyć na serwis sprzętu Jeti (pogwarancyjny-odpłatnie).

W ramach takiej usługi wysłałem do naprawy dwa regulatory Jeti, a dostałem zupełnie nowe :) (ceny nie pamiętam, ale chyba 130zł za oba).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam same pozytywne odczucia po kilkukrotnych zakupach w tym sklepie. Wysyłka towaru następuje błyskawicznie. Zdarzyło mi się raz zapłacić (przez pomyłkę) przelewem mniejszą kwotę niż powinienem. Mimo to nie opóźniło to wysyłki. Różnicę oczywiście później dopłaciłem :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

W sąsiednim dziale pojawiło się sporo narzekań na inny sklep, że się przenosi, że zero kontaktu, że wysyłki opóźnione tygodniami...

 

Kilka dni temu złożyłem moje kolejne zamówienie w Perfect Hobby. Mailem otrzymałem informację, że z powodu przenosin przesyłka wyjdzie dopiero następnego dnia. Dobre "dopiero", gdy ma się na uwadze praktyki niektórych sklepów. Dodam, że realizacja zamówienia nie polegała jedynie na wrzuceniu towaru do paczki - zamówiłem m.in. pakiet, który trzeba było zrobić.

Następnego dnia dostałem telefon z przeprosinami, że z powodu nawału pracy przy przeprowadzce p. Robert nie zdołał wysłać mi paczki i towar wyjdzie następnego dnia. No i faktycznie został wysłany - właśnie bawię się nowymi zabawkami :D

Reasumując: mozna w czasie przeprowadzki normalnie obsługiwać klientów, można ich na bieżąco informować o statusie realizacji i ewentualnych opóźnieniach. Tak trzymać!

 

A ten niby jeden dzień spóźnienia można sobie darować, bo sporo sklepów w normalnym trybie nie daje rady wysłać przesyłki w ciągu 2-ch dni od zamówienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też parę razy robiłem zakupy w Perfect Hobby i zawsze był telefon czy potwierdzam zamówienie, a jak akurat czegoś nie było to czy będę czekał czy może jakaś alternatywa lub wysłanie paczki bez danego towaru. Naturalnie paczka dochodziła bardzo szybko. Natomiast wczoraj robiłem zakupy w modele.sklep.pl zobaczymy kiedy zrealizują i paczka dojdzie do mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielokrotnie kupowałem u Roberta bardzo polecam ten sklep obsługa stoi na bardzo wysokim poziomie . Zawsze mozna liczyc na rade własciciel jest czynnym modelarzem w elektrykach pewnie dlatego tylko prowadzi elektryki . Bardzo polecam PerfektHobby.

Pozdrawiam Slawomir

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam w hangarze motoszybowce,różne wynalazki,aircombat esa i spaliny więc korzystam z różnych sklepów.P-H to profesjonalna osługa podobną zapewniają moi faworyci modele.sklep.pl z Wrocławia i Model Max z Jeleniej(ten za nietypowy osprzęt np. kołpaki i silniki Webra ), Natomiast jeśli chodzi o ceny to należy porównywać bo w jednym mają to tańsze a w innym cos innego.

Poadrowienia Marian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.