Skocz do zawartości

M-28 np.Bryza


Rekomendowane odpowiedzi

Witam jak w temacie  poszukuję pomocnej dłoni a mianowicie wyrysowania planów M28 w skali 1:10 a ja postaram się wykonać bo jakoś nie widzę żadnego entuzjazmu modelarzy do wykonania tego bardzo ciekawego modelu, jakoś nie ma powodzenia w wykonaniu? Jest to Bryza Bis wykonana z kompozytu jako wskaźnik wiatru do ogródka nielatający !!! Posiadam plany ale samolotu,  na którym się wzorowałem a nie modelu

IMG_3018.JPG

IMG_3024.JPG

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, ziga napisał:

Witam jak w temacie  poszukuję pomocnej dłoni a mianowicie wyrysowania planów M28 w skali 1:10 a ja postaram się wykonać bo jakoś nie widzę żadnego entuzjazmu modelarzy do wykonania tego bardzo ciekawego modelu, jakoś nie ma powodzenia w wykonaniu? Jest to Bryza Bis wykonana z kompozytu jako wskaźnik wiatru do ogródka nielatający !!! Posiadam plany ale samolotu,  na którym się wzorowałem a nie modelu

IMG_3018.JPG

IMG_3024.JPG

 

 

Co za wspanialy model!  Az szkoda go na slup wystawic!

Tez mam go w planach do zrobienia jako latajacy ale szybowiec PSS.

 

Co masz na mysli aby rozrysowac ten model w skali?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój zamysł to jest aby ktoś z grona modelarzy pomógł mi opracować np, wręgi wewnętrzne do kadłuba ja już mam prawie gotowy kadłub pod formę laminatową w skali1:10 mam w nim posadowione skrzydło główne z profilem Y clark wypuszczone z kadłuba ok 1 cm za obrys i mam zamiar posadowić na ogonie poziomy jakiś symetryczny Naca, potrzebuję dalszej porady odnośnie wykonania sterowania np. sterami kierunku i wysokości.

Posiadam fabryczne rysunki w autocadzie 1:1 ale sam nie dam rady dalej potrzebuję kogoś co robi makiety i ma pomysł jak to zrobić ale nie ma czasu aby go wykonać ja natomiast mam czas i troszkę kasy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 lata później...
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.