Jump to content

Sloping Denmark World Cup 2021 - taki nasz Dysneyland :D


Recommended Posts

Fajna relacja.:)

Miło słyszeć, że w końcu w kraju zaczyna się moda na latanie zawodnicze w zawodach międzynarodowych. Jeszcze z 10 lat i może będziemy potęgą w niektórych dyscyplinach jak taka tendencja się utrzyma.;)

Teraz kolej na Jotki. Największe zawody w tym roku w Europie 120 zgłoszonych pilotów.

Link to comment
Share on other sites

SambaCup…piękne zawody z których mam piękne wspomnienia. Jednak w tym roku nie po statystuje Wam, bo trzeba jechać na puchar polski f3f do 3citi. Zawody pewnie się nie odbędą bo nie będzie wiało…ale mus to mus :(

to wogole będzie dziwny weekend bo jeszcze są mistrzostwa Czech w F3B ? tez by się na nie pojechało. Oj kurka, mało czasu, oj mało ? a imprez dużo 


 

i znalazłem lot Marcina z dnia pierwszego :) ten jeden udany …. Na szczęście ;)

 

 


 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

A zapytam z innej beczki, z racji, że zawody były zagraniczne: Jak tam była rozwiązana kwestia prawna latania polskich zawodników w niepolskiej przestrzeni powietrznej? Organizator zadbał o jakieś centralne zgłoszenie lotów wszystkich zawodników czy też wymagane były od Was jakieś działania indywidualne? Czy honorowana/weryfikowana była polska rejestracja operatora? Jak było z wymogami ubezpieczenia?

Link to comment
Share on other sites

Ubezpieczenie wymagane jest na każdych zawodach. I to w kwotach po kilkaset tys eur. 
W części krajów jest honorowane nasze zaświadczenie, w innych gdzie są specjalne wymogi trzeba się do nich dostosować. Największe we Francji bo gdy nie lata się na „certyfikowanych” zboczach to trzeba mieć transponder z gps. 

Link to comment
Share on other sites

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.