Skocz do zawartości

Klejenie owiewki kabiny do ramki


robas69

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 53
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

55 minut temu, mr.jaro napisał:

 

Andrzeju, owiewka raczej nie bedzie z polietylenu - znajdowala sie w zestawie, wiec nalezaloby zalozyc iz jego producent nie jest glupcem wykonujac elementy przeznaczone do klejenia z tworzyw trudno sklejalnych.

 

Jestes pewien? ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Owiewkę ostatecznie przykleiłem klejem Formula 560 po zmatowieniu ramki i jej odtłuszczeniu benzyną ekstrakcyjną. Po trzech dniach wiązania wywierciłem otwory i wkleiłem na Poxipol gwoźdki sr. 1,4 mm. Potem zrobiłem maskowanie taśmą Tamiya i kilkukrotnie pomalowałem bialym lakierem Motip.

20220327_213434.jpg

20220326_221012.jpg

20220326_185541.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Panowie - benzyna extrakcyjna nie odtłusci powierzchni,pozostawia mikropowłokę -aceton,alkohol odtłuszczą .

                                                                                                                                                                                       Uszanowanie!

                                                                                                                                                                                     

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.