Skocz do zawartości

Napęd w Odyssey Art Hobby


Marcin83
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Droczyc? Chyba zartujesz! Wyrazilem jedynie moje zdanie odnosnie stosowania w Odyssey napedu na wyrost. Nie mniej i nie wiecej, a wiec odpowiedz jak najbardziej w temacie. Model ten raczej nie pozostawia marginesu do dowolnosci w tym wzgledzie.

 

I wszystko byloby dobrze, gdybys nie zaczal bezpodstawnie zarzucac mi braku zastanowienia badz zrozumienia, co nadal (patrz post powyzej) (prawdopodobnie z braku rzeczowych argumentow) usilnie starasz sie robic pozbawiajac te dyskusje jakiegokolwiek sensu merytorycznego. A tego po prost nie lubie i koniec. Zamiast silic sie na niczym nie poparte zarzuty odpowiedz rzeczowo na wczesniej zadane przez mnie pytanie: jakiemu celowi mialoby sluzyc stosowanie napedu z, jak to wczesniej napisales, "dosyc duzym zapasem" (domyslam sie, ze miales na mysli moc) w takim szybowcu, jak Odyssey?

 

Zdajesz sie wrzucac wszystko do jednego garnka, a przykladowy Wicherek to jednak nie Odyssey!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 47
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Nie denerwuj się bo to szkodzi na zdrowie. Nikt ci nic nie zarzuca. 

Odpowiedź na twoje pytanie jest w moich poprzednich  postach. 

Poczytaj sobie albo nie czytaj to już jak chcesz. 

Szkoda czasu i energii na przekonywanie kogoś na siłę. 

Albo skoro chcesz to niech będzie że masz rację i wiesz lepiej. 😀

Nerwowy z Ciebie człowiek. 

A propo braku argumentów: to sądzę że z ich braku się właśnie denerwujesz. 

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Panowie, jeśli chodzi o napęd to raczej zostanę przy tym co propouje Art Hobby. 

Co do serw, to zobaczymy ale raczej też Hitec te co proponuje AH. Rozważam jeszcze DSM44. To wyjdzie w praniu z wyważaniem. Hitec są ciut ciężkawe ale może wtedy pakietem nadrobię równowagę wagowa.

Pozdrawiam Marcin. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, marcin83 napisał:

No i oczywiście jak macie jeszcze jakieś propozycje dotyczące serw i akumulatora to chętnie przygarnę wiadomości 😄

Marcin

No to ja zaproponuję jesli chodzi o akumulatory markę SLS .

Akumulatory te występują pod nazwami Quantum lub Xtron. To dobre i trwałe pakiety. Natomiast odradzam pakiety Dualsky: cena jak za SLS a jakość tragiczna.

Na SLS latam już kilka lat i naprawdę jestem zadowolony.

Tutaj stronka z ofertą:

https://modelarski.com/page/2/?s=AKUMULATORY+SLS&post_type=product

Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, robas69 napisał:

Może lepiej jednak u źródła https://akumulatoryrc.pl/ Ostrzegam, że to co jest na stronie ma niewiele wspólnego z faktycznym stanem magazynowym sklepu.

Potwierdzam ... strona z linku nie odzwierciedla stanu faktycznego posiadanych lipoli w ofercie.
Jeśli ktoś jest w potrzebie i zamawia np. poniedziałek, nie jest to takie oczywiste że na piątek będzie miał pakiety ;) 
Modelemax również posiada w ofercie SLS_y i tu stan magazynowy jest raczej aktualny no i dostawa błyskawiczna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.