Skocz do zawartości

http://www.hobbycity.com ktos zna?


Tomek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 926
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Jesteś pewien tych 100$? Ja wyrobiłem sobie kartę kredytową tylko ze względu na zakupy tam, wcześniej nie potrzebowałem, wystarczała płatnicza. Mój pierwszy zakup, krótko po otrzymaniu karty i założeniu konta na PayPalu opiewa prawie na 300$, równocześnie z nim ściągnęli te 6.50, może limit jest płynny i zależy od typu karty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem pewny, chyba że coś się zmieniło. Ale te 6,5 które ci ściągneli razem z tym zamówieniem to właśnie kaucja którą biorą za aktywację konta, zresztą powinni ci ją zwrócić przy tej lub następnej transakcji. A ja pisałem o maksymalnej płatność BEZ tej aktywacji. Nie każda karta którą obsługuje PayPal ma możliwość automatycznej aktywacji, ja np. na karcie dziewczyny (Visa z WBK) z której korzystam (bo moja jest bee - Visa z PKO :( ) musiałem tą aktywację uruchomić ręcznie z mojego konta z poziomu stronki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzebiąc w zakamarkach UH znalazłem takie perełki:

http://www.hobbycity.com/hobbycity/store/uh_viewItem.asp?idProduct=2090

http://www.hobbycity.com/hobbycity/store/uh_viewItem.asp?idProduct=2089

http://www.hobbycity.com/hobbycity/store/uh_viewItem.asp?idProduct=26

http://www.hobbycity.com/hobbycity/store/uh_viewItem.asp?idProduct=27

i jeszcze inne są. Co ciekawe, normalnie w menu na stronie nie da się do tego dojść, przynajmniej w moich komputerach i przeglądarkach normalną drogą do tego nie dojdzie.

Czyżby to miało wejść, a może niektóre oferty nie są wyświetlane w naszej części świata, chociaż do koszyka daje się włożyć, ale nie mam kasy żeby zrealizować więc nie sprawdzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie przez reczna zmiane id_produktu w pasku adresu przegladarki. Te produkty pewnie nie weszly do sprzedazy z roznych wzgledow, ale sa wprowadzone do sytemu. Jak bede mial chwile moze "przeroutuje" polaczenie przez serwery ze stanow i z azji i tak z ciekawosci sprawdze jak wygladaja ceny :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomyslalem ze napisze na forum jak to wygladalo z mojej strony ( przedmiotow nie dostalem jeszcze ;) aby uniknac problemow z nieposiadaniem karty ;)

 

1. zakladamy konto na mbank.pl konto jest darmowe, wydanie karty (do bankomatu- taka bierzemy) jest darmowe - jedyne oplaty to podaek belki na koncie oszczednosciowym, oraz pobierane 50 gr za przelewy do innego banku, dostep - internet i SZYBKA mLinia (telefon)

2. zamawiamy karte do bankomatu

mbank_new_przod.jpg

po otrzymaniu karty i jej aktywowaniu, dzwonimy na mLinie, mowimy ze chcemy placic ta karta przez internet, ustawiamy limity, domyslne sa zbyt wysokie (przynajmniej dla mnie) oraz upewniamy sie ze nie mozemy miec debetu na koncie

wplacamy kase ;) wplatomaty lub poczta ( wplatomat od razu daje na konto i za darmo - trzeba miec karte)

http://www.mbank.pl/przewodnik/bankomaty_wplatomaty/

 

3. rejestrujemy sie na paypal.pl, na koncie musimy miec przynajmniej 6,50 aby mieli jak zweryfikowac karte, na mbaku na koncie pisze w histori ze kase zabrali i 4 pierwsze cyfry z tytulu wpisujemy w okienku potwierdzajacym karte na paypal, po ok 1-2 dniach kasa jest u nich

 

a teraz praktycznie ;)

ja zaplacic przez paypal moglem nastepnego dnia od rejestracji, a nie aktywowalem jej do konca - 6,50 poczeka, a moze by poszlo na zakupy ;)

koszta

zakupy za 36$

Od kwoty:

-81,83 PLN

Do kwoty:

$35,99 USD

Kurs wymiany:

1 Złoty polski = 0,439841 Dolary amerykańskie

a na koncie w mbank

Kwota obciążenia 81,83 PLN

 

wiec w sumie wyglada na to ze nic sobie nie policzyli, chyba ze jest to w kursie 8)

 

tak wiec - zaplacilem za same zakupy z przesylka, zaplacenie mnie nic nie kosztowalo (prawie) zobaczymy jak bedzie z clem, czasem wysylki oraz ... z zamiana regulatora bo zly zamowilem :roll:

 

edit

no i mamy nowe informacje ;)

mianowicie zauwazylem ze kasa pobrana przez paypal wrocila ... na konto w mbanku :faja: czyli nie ma jej na paypal a oddaja do banku - jak dla mnie to dobra wiadomosc

 

regulator zamienilem, o dziwo wziolem drozszy i dostalem kupon na 0,20$ bo nadplata byla :crazy: nie zeby mi przeszkadzalo ;)

na wysylke sie nie doczekam pewnie ....

bo wiekszosc to backordery

a na kontakt z ich strony czekam ok 3-4 dni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

tak wiec - zaplacilem za same zakupy z przesylka, zaplacenie mnie nic nie kosztowalo

 

 

bo PayPal żyje ze sprzedawców - bierze od nich od 3-5 % kasy którą my płacimy do np. UH.

 

A Bank żyje z tego że trzymasz u Niego kasę.

 

Czyli tak naprawdę nic za darmo - KTOŚ musi za to płacić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

need help ;)

nie rozumiem

zamowilem kontroler za 10,95$, zmienilem na inny za 11,75$ - czyli na drozszy

prosilem o zmiane i skasowanie 2 zabezpieczen na smigla (bylo 4, 2 do kasacji - 2 zostaja)

dostalem maila

Hello,

 

Thanks for your email.

I have exchange the speed controller however there is a credit of $0.2 so I didn't cancel the prop saver. We will send the order in a few days time. Thanks for having patience and understanding.

 

Please let us know if you have further questions.

 

Best Regards,

Ally

Customer Support

Hobbycity.com

 

pomijajac ze czcionka w mailu jest tragiczna (jakas zdobiona) to zauwazylem dziwna rzecz

mianowicie - dalej sa 4 zabezpieczenia :shock:

HXT900 HXT900 9g / 1.6kg / .12sec Micro S 2 Reserved

OR019-00501-3 Prop Saver w/ Band 3mm 4 Reserved

TP_N20-Acro TowerPro n20 Acro Brushless Speed 1 Reserved

FC2822 FC 28-22 Brushless Outrunner 1200 1 Backorder

OR001-00310B SF E-Prop 10x4.7 / 254x119.5mm w/ 3 Backorder

OR019-00501-3 Prop Saver w/ Band 3mm 2 Backorder

TP_w25A TowerPro w25A Brushless Speed Cont 1 Reserved

OR019-00501-3 Prop Saver w/ Band 3mm 2 Backorde

pomijam to ze z "reserwed" zmienilo sie na "backorder" (sa 2 pozycje po 2 "prop server")

 

dlaczego tak ? 8) nie no do nich pisal nie bede bo mi zabiora jeszcze ;)

 

podkreslone to to czego juz nie ma

a pogrubione to sa nowe rzeczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.