Skocz do zawartości

http://www.hobbycity.com ktos zna?


Tomek

Rekomendowane odpowiedzi

W tym temacie na RcGroups jest odpowiedź.

Producent pisze, że ma się pojawić nowa wersja ładowarki oznaczona jako 106b+, m.in. z dodanym złaczem USB i większą mocą. Ma być również możliwe zupgradowanie 106b do nowej wersji (post nr #1678):

 

I would like to say that the 106B+ is going to be released in the near future, and we will also do some program upgrading for 106B as before.

 

Based on the previous 106B’s dimension and structure, the 106B+ (with USB port) is added more features and expanded power capacity.

1. Compared with the previous maximum charger power capacity 180W, the 106B+ is changed to 250W, which makes the current reach 10A even if the voltage is 25V.

2. Unique Lithium battery expanding discharge program. When you connect the external capacity resistance, you can use it as the maximum discharge power capacity—170W (@25V/7A).

3. Battery internal resistance measurement. The 106B+ can not only measure the internal resistance of the battery pack, and also can measure the per-cell internal resistance (only available for lithium battery).

4. Support upgrading the hardware program by USB port. The 106B+ also support the “Open Format” data of the “logview” software as communication port and can display, plot, analyze the charge and discharge data by it. See detail information about “logview “ in the following website: http://www.logview.info

 

The following lists are 106B+ main specifications:

Input voltage range: 10.0 – 18.0VDC

Charge current range: 0.05 – 10.0A

Discharge current range: 0.05 – 7.0A

Maximum charge power capacity: 250W @ input voltage > 13.5V

Maximum discharge power capacity: 20W

Maximum extern discharge power capacity: 170W @ 25V/7A

Current drain for balancing: <300mA

Balance accuracy: <10mV

Lithium (LiPo/LiIo/LiFe) battery cell count: 1 – 6 series

NiCd/NiMH battery cell count: 1 – 17 series

Pb battery cell count: 1 – 12 series (2 – 24V)

Battery setup memories: 10

Intelligent temperature control: Yes

PC Connect: USB port

Weight: 350g

Dimensions(L X W X D) : 134X83X25mm

5.28”X3.27”X0.98”

 

Jeżeli cena niebędzie znacząco odbiegała od obecnej, to może być hicior :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 926
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Gdyby kogos interesowalo - wysylka EMS

 

Date # Location Delivery Status

25-Aug-2008 Hong Kong Item posted and is being processed.

26-Aug-2008 Hong Kong Processed for departure.

26-Aug-2008 Hong Kong The item left Hong Kong for its destination on 26-Aug-2008

27-Aug-2008 Poland Arrived and is being processed.

2-Sep-2008 Poland Unsuccessful delivery.

 

Przesylka dotarla 2go wbrew tego co pisze.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wprowadzając nowy wątek do rozmowy o sklepie podzielę się ostatnimi spostrzeżeniami.

Nie wiem ilu z was zauważyła wprowadzone niedawno do sprzedaży serwa cyfrowe. Przyglądając się ich parametrom ze zdziwieniem zauważyłem, że podano w ich parametrach napięcie zasilania 7,2V. Nie chcąc uwierzyć w to co widzę pogrzebałem trochę i dość ciekawą rzecz odkryłem.

Otóż serwa te są serwami produkowanymi przez firmę Power HD i ich parametry są często znacząco odmienne od prezentowanych na stronie hobycity(na korzyść serwa). Pościągałem specyfikację poszczególnych serw i okazało się, że faktycznie większość obsługuje 7,2V oraz większość jest znacznie silniejsza niż wskazywałyby dane na stronie sklepu. Wierząc opiniom wyczytanym na RCG mój znajomy zakupił 6sztuk takich serw do swojej katany 2m. Jestem bardzo ciekaw wyników testowania tych serw.

 

EDIT.

Dodałem linka, który miał tam być

 

edit qpa a ja go poprawiłem żeby działał :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po tym co ostatnio się tu wydarzyło temat zamykam.

Każdy o sklepie opnie sobie wyrobił , zaś do szukania dziury w całym , to może na innych forach sobie pogadajcie .

Każdy wie o co mi chodzi , a jak nie, to tym lepiej , nie ma czym się chwalić. :oops:

 

Jeszcze nie zastanowiłem się co zrobić z trzema muszkieterami walczącymi z polskim prawem.

Na razie pokasowałem ich wypowiedzi ,aby nie narobili bigosu sobie jak i forum. :twisted:

 

Podziękowania dla tych kolegów co zatrzymali choć trochę tych szaleńców. :*

 

Zaś na przyszłość wszystkie tematy dotyczące różnych "sposobów" na przesyłki z zagranicy będę kasował od reki w całości , zaś ich autorów czeka ban.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.