Skocz do zawartości

http://www.hobbycity.com ktos zna?


Tomek

Rekomendowane odpowiedzi

Serwa HXT900 które kilka miesięcy temu zamawiane były są bardzo głośne, te które wczoraj dostałem są bardzo ciche, zupełnie inna klasa...

 

Czy to przypadek, smaru za dużo/mało czy rzeczywiście coś się zmieniło? ma ktoś odniesienie teraźniejszych serw do przeszłości? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 926
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Duża oczywiście w porównaniu do tego co miałem do tej pory, czyli max. 250g i połowę cieńsza paczka :)

Do mnie trafiło radio 2 kg (paczka oczywiście olbrzymia) bez cła, musiałeś mieć pecha.

 

 

Tutaj na poczcie

Paczka najpierw trafia na urząd celny, dopiero jest puszczana na "zwykła pocztę".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serwa HXT900 które kilka miesięcy temu zamawiane były są bardzo głośne, te które wczoraj dostałem są bardzo ciche, zupełnie inna klasa...

 

Czy to przypadek, smaru za dużo/mało czy rzeczywiście coś się zmieniło? ma ktoś odniesienie teraźniejszych serw do przeszłości? :)

 

Mam serwa z przeszłości (kupione jakieś 9-10 miesięcy temu) i nie są jakoś wyjątkowo głośne... Może tak Ci się trafiło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto maila im napisać po zapłaceniu :D Ktoś wcześniej pisał że za każdym razem prosi ich o wpisanie 35$ i słuchają :)

 

A jaka waga?

 

Lekkie, niecale 2 kg i male. 2 ladowarki turnigy, pare lipoli, silnik, regiel i najdrozsze w tym wszystkim....

 

http://www.hobbycity.com/hobbycity/store/uh_viewItem.asp?idProduct=4643&Product_Name=Seagull_Wireless_Dashboard_Flight_System,_900_MHz,_200mW

 

 

Nie dla mnie, znajomy z lotniska chcial, a jako ze jestem jedyny ktory kupuje w UH to pomoglem mu z tym :) Ktos zna polska cene czegos podobnego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto maila im napisać po zapłaceniu :D Ktoś wcześniej pisał że za każdym razem prosi ich o wpisanie 35$ i słuchają :)

 

A jaka waga?

 

Lekkie, niecale 2 kg i male. 2 ladowarki turnigy, pare lipoli, silnik, regiel i najdrozsze w tym wszystkim....

 

http://www.hobbycity.com/hobbycity/store/uh_viewItem.asp?idProduct=4643&Product_Name=Seagull_Wireless_Dashboard_Flight_System,_900_MHz,_200mW

 

 

Nie dla mnie, znajomy z lotniska chcial, a jako ze jestem jedyny ktory kupuje w UH to pomoglem mu z tym :) Ktos zna polska cene czegos podobnego?

 

a co to takiego? do czego to słuzy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co to takiego? do czego to słuzy

 

 

Rejestrator wszystkich parametrow podczas lotu, mozna odczytywac na laptopie podczas lotu badz zgrac po usb pozniej . Znajomy chce do duzych spalinowych heli.

 

"monitor airspeed, altitude, RPM, one temperature, 4 servo channel movements and glitches, and receiver battery voltage"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co to takiego? do czego to słuzy

 

 

Rejestrator wszystkich parametrow podczas lotu, mozna odczytywac na laptopie podczas lotu badz zgrac po usb pozniej . Znajomy chce do duzych spalinowych heli.

 

"monitor airspeed, altitude, RPM, one temperature, 4 servo channel movements and glitches, and receiver battery voltage"

cos jakby variometr np skyassistant

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktos wie co oznacza "level member"? Lepsze ceny? Mam aktualnie gold level member ale jakos nie umiem znalesc jakie sa profity :)

 

Moja paczka EMS'em:

Posting Date Posting Time Drop-off Point

25-Aug-2008 22:45 Pick Up Service

 

Date # Location Delivery Status

25-Aug-2008 Hong Kong Item posted and is being processed.

26-Aug-2008 Hong Kong Processed for departure.

26-Aug-2008 Hong Kong The item left Hong Kong for its destination on 26-Aug-2008

27-Aug-2008 Poland Arrived and is being processed.

 

I teraz czekam... chwila grozy... z clem czy bez cla i czy wszystko dotrze :>

Mam nadzieje ze jutro przyjdzie wszystko i bez narzuconych % :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

diem, ja wszędzie widze niższe ceny :)

 

np. HXT900

3,65 - 3,49

silniki turnigy 2-3$ taniej

 

a najciekawszy jest odbiornik Corona, akurat w 2 zamówieniu które dało mi golda go zamówiłem i straciłem 5$, bo zapłaciłem 30$, Gold member to cena 25$ :roll: :mrgreen:

 

 

A gdzie widać kiedy do polski doszło? ja widzę tylko to kiedy opuściło HK... (jedną paczkę już dostałem i tylko ten jeden wpis widziałem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.