Skocz do zawartości

http://www.hobbycity.com ktos zna?


Tomek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 926
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
dziwne to troche ale w mbanku tez mam funkcje wysylania pieniędzy w innej walucie , wiec tutaj moje pytanie : czy można tym placic bez paypala? ile kosztuje jeden dolar w mbanku?

 

Mozesz placic za pomoca visa elektron po wczesniejszym ustaleniu limitow (trzeba zadzwonic do mbanku). Mi wyszlo ostatnio ok. 2.08zl za 1$. Jednak wymagana jest wplata przez paypal.

 

Czytaj:

Ustalasz limity na karcie

Skladasz zamowienie w UH

Zostajesz przekierowany na paypal

Podajesz namiary na Twoja karte mbank.

Wplata od razu zaksiegowana jest na UH

Czekasz na paczke :)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troche głupio, bo nie mam 18 lat by stworzyc sobie konto na paypal i nie mam karty i wogóle. czemu to tak zrobili jakby niemożnabylo wplacic z konta jak to jest robione w polsce i po sprawie a tak trzeba sie jeszcze zajmować kartą itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czemu to tak zrobili jakby niemożnabylo wplacic z konta jak to jest robione w polsce i po sprawie

1. Koszt takiego przelewu - tutaj Ty dostajesz po kieszeni.

2. Ręczna obsługa uznania takiego przelewu - tutaj odbiorca dostaje po kieszeni, bo płatności za pośrednictwem PP są uznawane z automatu, a przelewy trzeba sprawdzać i księgować ręcznie. To strata czasu i dodatkowe koszta...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czemu to tak zrobili jakby niemożnabylo wplacic z konta jak to jest robione w polsce i po sprawie a tak trzeba sie jeszcze zajmować kartą itp

 

A ja czekam z utęsknieniem aż w Polsce we wszystkich sklepach będzie można tak właśnie płacić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moja paczka dotarła dziś :) wysłana 13 dotarła 25. Przesyłka EMS.. niestety przechwycili celnicy :( Szczęście w nieszczęściu nabrali się na deklaracje kosztów w wysokości 35$ :) i zapłaciłem 14 zł vat.

Pojawił się jednak problem w samej zawartości.. zamówiłem dwie baterie Zipy-R, te lepsze, podobno koreańskie. No i baterie wyglądają ok.. poza tym że są tylko w białych koszulkach, bez żadnej informacji o producencie.. na boku mazakiem napisane.. 3s i pojemność.. Niby się zgadza.. ale kto wie czy to faktycznie zipy-r czy jakieś noname :(

A jedna bateria miała iść dla kolegi.. jak mu teraz wytłumaczę że to faktycznie zipy-r.

Zastanawiam się czy nie reklamować tego.. Co myślicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troche głupio, bo nie mam 18 lat by stworzyc sobie konto na paypal i nie mam karty i wogóle.

Ja też nie mam 18 a zapłaciłem. Konto w mbanku i kartę możesz sobie zrobić za darmo. Faktycznie można płacić tą darmową visa electron przez PP :)

Za przelewem możesz czekać parę dni, w PP masz uznaną wpłatę w max 30min.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pablomaks2, często na samych ogniwach jest nadruk, lecz gdybyś chciał to sprawdzić musiałbyś zdjąć kawałek koszulki z pakietu, a to wiązało by się prawdopodobnie z utratą gwarancji. Ale gdyby na tym nadruku był inny producent/model miałbyś podstawę do reklamacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pablomaks2, często na samych ogniwach jest nadruk, lecz gdybyś chciał to sprawdzić musiałbyś zdjąć kawałek koszulki z pakietu, a to wiązało by się prawdopodobnie z utratą gwarancji. Ale gdyby na tym nadruku był inny producent/model miałbyś podstawę do reklamacji.

 

Sprawa lekko patowa wydaje mi się... Chociaż mógłbym się uprzeć że na zdjęciach wyglądają inaczej i chce to co widziałem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa lekko patowa wydaje mi się... Chociaż mógłbym się uprzeć że na zdjęciach wyglądają inaczej i chce to co widziałem...

 

Ja też zamawialem ostatnio pare lipo Zippy i sie nieco zdziwilem bo wygladaja inaczej niz na obrazkach :D. Nie maja zadnej etykietki itp. jedyne zrodlo informacji to nadruk na ogniwie - na szczescie zgodny z opisem wiec sobie spokoj dalem.

 

Pozdrawiam

Mateusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:jupi: :jupi: :jupi: Moja paczka z UH dotarla w czwartek 24.07 a dzis wrocilem z obozu i zastalem cudenko na biorku :) Stwierdzono slad UC ("Urzad Celny w Warszawie.Objeto procedura dopuszczenia do obrotu")Ale cla ani zadnych kosztow nie bylo.Paczka wyslana 11.07 Zwykla paczka a wiec dosc szybko bo tylko 13 dni(niecale 2 tyg).I nawet pan Listonosz Pofatygowal sie z paczuszka do domu :* :D Jednak niewszyscy listonoszowie sa zli ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Złożyłem zamówienie, wszystko było ok dopóki nie doszedłem do wyboru sposobu płatności.

Mam do wyboru :

"Direct credit Card" oraz "Credit Card or paypal"

 

6_1217178067.jpg

 

Jeśli chcę zapłacić kartą kredytową to którą opcję powinienem wybrać?

bo trochę zgłupiałem.

 

Domyślam się, że opcja "credit card or paypal" odnosi się do płatności kartą, ale przez dodatkowy system taki jak paypal, a opcja "direct credit card" oznacza, że podaję numer karty i robię przelew bez pośredników typu paypal.

Ale to tylko moje domysły.

 

Proszę o podpowiedź.

 

Pozdrawiam

Damian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Złożyłem zamówienie, wszystko było ok dopóki nie doszedłem do wyboru sposobu płatności.

Mam do wyboru :

"Direct credit Card" oraz "Credit Card or paypal"

 

Obrazek

 

Jeśli chcę zapłacić kartą kredytową to którą opcję powinienem wybrać?

bo trochę zgłupiałem.

 

Domyślam się, że opcja "credit card or paypal" odnosi się do płatności kartą, ale przez dodatkowy system taki jak paypal, a opcja "direct credit card" oznacza, że podaję numer karty i robię przelew bez pośredników typu paypal.

Ale to tylko moje domysły.

 

Proszę o podpowiedź.

 

Pozdrawiam

Damian

 

No to masz racje w swoich domysłach. Myślę że opcja paypal może być lepsza, bo obciąża twoją kartę złotówkami, a przelicznik w paypal z dolarów na złotówki może być bardziej korzystny niż ten który daje ci bank. Niektóre banki dodają też prowizje za zakupy zagranicą..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie tez dotarla pierwsza przesylka z UH,

 

18.07 zlozono zamowienie

21.07 wyslano

25.07 towar opuscil hk

29.07 gift wartosci 14$ w domu (zamawialem za 100$)

 

pozdrawiam

 

ps. odnosnie zaginionej zlotowki - wciaz nie mam pojecia co to jest ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie ciągle dochodzą przesyłki - póki co bez niespodzianek - ale piszę z innego powodu.

Pierwszy raz zamówiłem przesyłkę z opóźnionym wysyłaniem :)

Przyczyna prozaiczna - urlop. Zamówiłem części i zapomniałem, że nikogo nie będzie. Poprosiłem (w serwisie on-line) o wysłanie z opóźnieniem ponad tygodnia - zero problemu - paczuszkę odebrałem wczoraj :) Wysłana dokładnie tego dnia co chciałem.

Paczki w dalszym ciągu opisywane wartościami w okolicach $10-$15 zależnie od wartości towaru wewnątrz (nawet te za $150) - czyli wiedzą co robić by ułatwić klientowi życie :).

Zauważyłem, że czym większa wartość tym szybciej mi ja wysyłają :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

 

 

Potwierdzam, zwykła debetówka bankomatowa Mbanku (konta młodzieżowego albo normalnego) DZIAŁA w paypalu.

 

Wystarczy zadzwonić na mlinie i ładnie powiedzieć "chciałbym płacić kartą bankomatową w serwisie pejpal" :D I mała uwaga, przy podaniu numeru karty na paypalu znika złotówka, ta nieszczęsna co nikt nie wie o co chodzi. I po tym, przy próbie zapisania tej karty w systemie paypalu wyskakuje komunikat, że karta zła. Okazało się, że ta 1zł potraktowana była jako tranzakcja, a domyślnie limity ustawione są na 1 tranzakcję dziennie. Więc na mlini przy ustalaniu limitów można wspomnieć o 2 dziennie, jeśli komuś się spieszy :wink:

 

 

Wada bankomatowej karty, paypal ściąga kasę z rachunku bankowego, czyli nie radzę trzymać na tym koncie dużej kasy, różnie to bywa. Wystarczy hasło do paypala, aby ktoś opróżnił nam konto. E-karta ma tą przewagę, że można ją sobie doładować, a rachunek swoją drogą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!

Mam zamiar też ściągnąć sobe zabawki do rwd z hc.

Nie będzie ktoś moze w najbliższym czasie zamawiał tam ?

Mam dostęp jedynie do karty bankomatowej i raczej troche sie obawiam o pieniądze na niej. Dlatego wolałbym kupować z kimś kto konto posiada i po prostu bym się do niego podłączył ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.