Skocz do zawartości

http://www.hobbycity.com ktos zna?


Tomek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 926
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

As a platinum member you are entitled to special pricing. To help ensure we continue to give you such a low price we ask that you DO NOT discuss the price you paid for your products in online forums or to vendors/resellers.

Do not be mistaken in thinking that telling a vendor our Platinum Price will force the vendor to lower their price to match. This almost never happens.

Should other vendors become aware of our special Platinum Pricing, complaints will be made to the relative manufacturers, resulting in us being forced to cancel your account, increase price, or stop sales of that item entirely.

We hope that you can assist us in helping you get the best price.

Thank you!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko

co mam wybrac przy zapłacie za towar:

Posiadam zwykłą kartę płatniczą mBanku, dzownilem do nich i powiedzieli ze dziala :)

tylko teraz nie wiem jaką opcję wybrać:

 

1. Credit Card or Paypal (Amex / Visa / Mastercard)

2. Direct Credit Card Visa / Mastercard / AMEX + 2%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nic, bo jestem ciekawy jak załatwia moją gwarancję

- i moją!

Kurcze, polecałem tę ładowarkę, a niedawno jedna z moich padła. W czasie próby ładowania restartowała się. Rozładowanie i monitorowanie działało prawidłowo.

meteor, u Ciebie co się stało?

 

Coś wymyślą, może wymienią na inną, lepszą np. 1010B

Nie obraziłbym się, choć wolałbym jednak 106B ze względu na kompaktowe wymiary.

Niestety, tak nie zrobili. Przy mojej ładowarce widnieje "backorder" z możliwością rezygnacji i kredytu o jej równowartości.

Pocieszam się, że już kilka razy widziałem produkty, które wypadały z oferty, gdy nie były długo dostępne, a potem ponowie się pojawiały. Ja jeszcze poczekam, bo ładowarka dalej mi się podoba, choć obawiam się, że w świetle powyższego mogę od niektórych dostać w oko ;-) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...już kilka razy widziałem produkty, które wypadały z oferty, gdy nie były długo dostępne, a potem ponowie się pojawiały.

Problem w tym, że ta ładowarka była cały czas dostępna. Dopiero ostatnio pojawiły się 3 na minusie i zaraz po tym zniknęły całkowicie a szkoda bo fajne były :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.